منتخب جدید ایلام در مجلس: تمام تلاشم را برای مطالبه‌گری احقاق حق مردم ‌به‌کار خواهم گرفت

منتخب جدید ایلام در مجلس با بیان اینکه تمام تلاشم را برای مطالبه‌گری احقاق حق مردم ‌به‌کار خواهم گرفت، گفت: ‌اشتغال جوانان را پیگیری می‌کنم.
بهزاد علیزاده  در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام با تشکر از مردم شهرستان‌های جنوبی استان ایلام در خلق حماسه‌ای عظیم از جنس اتحاد، همبستگی، وحدت و همدلی اظهار داشت: معتقد بر آنم که فصل، فصل وفاق و فراغت از رقابت است و تمام تلاشم را برای مطالبه‌گری احقاق حق مردم استان ایلام خاصه حوزه جنوب استان ایلام به‌کار خواهم  گرفت.

منتخب جدید ایلام در مجلس با بیان اینکه مردم دیار عزت و شرف و حافظان مرزهای میانی کشور در شهرستان‌های"دهلران"، "آبدانان"،"دره شهر" و"بدره" با رای خود مرا از آن جهت برگزیده‌اند تا داشته‌های این قسمت از جغرافیای کشور را فریاد زنم  گفت: پیگیری خواسته‌های مردم ، و تلاش برای رفع ‌مسئله  بیکاری و پاسخ به دغدغه اشتغال جوانان، سختی تامین مسکن مردم و زوج‌های جوان‌ را در اولویت کاریم قرار دارد.

وی، مشکلات راه‌ها، درمان‌، ‌آب و مسائل کشاورزی و پروژه‌های عمرانی  بر زمین مانده  در حوزه جنوب ایلام را یادآوری کرد و افزود: تلاش خواهم کرد با رایزنی  و تعامل با دو نماینده دیگر استان ایلام و وزارت نفت ‌صنایع تبدیلی و شهرک‌های صنعتی  رادر این حوزه را در استان فعال کنیم.‌

علیزاده ‌نظارت بر توسعه امور کشور و درک مقتضیات کلی جامعه و ‌ارائه راه حل صحیح و عالمانه برای حل مشکلات‌ اقتصادی‌، سیاسی، فرهنگی، رفاهی و درمانی‌ را از مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم دانست و گفت: مطالبه‌گری، شفافیت و حرکت در مسیر عقلانیت و توجه به شرایط خاص موجود کشور در مطالبه‌گری لازمه نماینده انقلابی در شرایط موجود کشور است.

وی با بیان اینکه وعده‌های انتخاباتی را فراموش نخواهم کرد گفت: مطالبات برحق مردم استان ایلام را در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را به جد پیگیر خواهم بود، امیدوارم در پایان دوره نمایندگی شرمنده اعتماد مردم نشوم.

علیزاده گفت: معیار و سنجش عملکرد نماینده مجلس را در عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در مطالبه‌گری، عدالت محوری و انقلابی می‌دانم و برای عمل به این ویژگی‌ها تمام تلاش خود را صرف خواهم کرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 9ماه و -1روز