آغاز تبلیغات انتخابات میان دوره‌ای مجلس در جنوب استان ایلام از ۱۳ شهریور

قاسم سلیمانی‌دشتکی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های کشور علی‌رغم شیوع کرونا در کشور اظهار داشت: سعی شده تا ظرفیت دانش آموزان در کلاس‌های درس به حداقل ممکن برسد و در آموزش‌ها از ظرفیت مجازی استفاده شده است تا فاصله‌گذاری اجتماعی حفظ شود.

وی افزود: برای نظارت دقیق بر سلامت دانش آموزان در طول سال تحصیلی جدید از آموزش و پرورش استان خواسته‌ایم گزارش مداوم از وضعیت رعایت دستورالعمل‎های بهداشتی مدارس را به ستاد کرونا در استان ارائه کنند.

استاندار ایلام با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی تمامی مدارس فنی - حرفه‌ای و غیرانتفاعی گفت: دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در استان به وظیفه خود عمل می‌کنند، دانش آموزان، خانواده‌ها و کادر آموزش در مدارس نیز باید با رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و شست و شوی دست‌ها به مهار این بیماری خطرناک کمک کنند تا شاهد افزایش مبتلایان در استان نباشیم.

سلیمانی‌دشتکی گفت: انتخابات میان دوره‌ای مجلس در شهرستان‌های حوزه جنوبی استان ایلام نیز برگزار خواهد شد لذا تبلیغات کاندید‌ها از ۱۳ شهریور آغاز شده است. امیدواریم با بستر‌های ایجاد شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا کاندیدا‌ها بتوانند از این فرصت به‎خوبی برای معرفی و رقابت خود با دیگر کاندیدا‌ها استفاده کنند و از برگزاری جلسات حضوری بپرهیزند که به‌شدت با چنین مراسماتی برخورد خواهیم کرد.
 
وی عنوان کرد: در حوزه جنوب استان ایلام  هیچ‌کدام از نامزدها موفق به اخذ ۲۰ درصد آرای ماخوذه و ورود مستقیم به مجلس یازدهم  نشدند و بهزاد علیزاده با بیش از ۱۸ هزار  و صادق کرمی با بیش از ۱۶ هزار  رای به دور دوم انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی راه یافتند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -13روز