کنترل شدید مبادی ورودی‌ استان ایلام

رئیس پلیس راه ایلام با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی ورودی‌های استان ایلام به شدت تحت کنترل خواهد بود، گفت: همزمان با آغاز طرح تاکنون ۷۰۳۴ مورد تب سنجی انجام شده که خوشبختانه مورد مثبتی یافت نشده است. به گزارش ایکنا از ایلام، رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه استان، روز گذشته، ۲۰ اسفندماه اظهار کرد:

رئیس پلیس راه ایلام با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی ورودی‌های استان ایلام به شدت تحت کنترل خواهد بود، گفت: همزمان با آغاز طرح تاکنون ۷۰۳۴ مورد تب سنجی انجام شده که خوشبختانه مورد مثبتی یافت نشده است.

به گزارش ایکنا از ایلام، رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه استان، روز گذشته، ۲۰ اسفندماه اظهار کرد: امروز با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، نیروی انتظامی پا به پای عزیزان حوزه سلامت تلاش جهادی می‌کند تا بتواند از سرایت این ویروس خطرناک جلوگیری کند.

وی افزود: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و سرایت آن به داخل استان ورودی‌های استان ایلام به شدت تحت کنترل قرار می‌گیرد و کسانی که قصد ورود به ایلام دارند توسط عزیزانمان در حوزه بهداشت و سلامت کنترل می‌شوند.

رئیس پلیس راه ایلام اضافه کرد: تمامی خودروهای غیربومی که قصد تردد به استان ایلام را دارند تب سنجی می‌شوند و در صورت داشتن تب، بلافاصله تحویل مراکز درمانی شده و از ورود آن‌ها به استان جلوگیری می‌شود.

به گزارش ایکنا، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، همتی‌زاده به شعار نوروز نیروی انتظامی در نوروز ۹۹ اشاره و اظهار کرد: شعار امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا با عنوان «امنیت جامعه، آرامش خانواده» نامگذاری شده است و می‌طلبد شهروندان بیماری را جدی بگیرند و از تردد غیرضروری خودداری کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -10روز