دبیر مجمع تشخیص مصلحت: تصویب منطقه آزاد مهران پیگیری می‌شود

محسن رضایی روز سه‌شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: مردم ایلام با وجود برخورداری از کمترین جمعیت و وسعت کشور، بیشترین سهم را در پیروزی دفاع مقدس داشتند.

وی یادآور شد: مردم ایلام همواره در جنگ هشت ساله تمام تلاش خود را بکار گرفتند و شهدای بسیاری را به انقلاب تقدیم کردند.

امام جمعه ایلام: تصویب منطقه آزاد مهران، رونق سرمایه‌گذاری و اشتغال ایلام را بدنبال دارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در این دیدار گفت: چنانچه منطقه آزاد تجاری مهران به تصویب برسد موجب رونق تجارت، سرمایه‌گذاری و اشتغال در  استان خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین الله‌نور کریمی‌تبار در خصوص سامانه گرمسیری استان نیز از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست: با پیگیری مکرر اعتبار لازم را تخصیص دهند.

وی ابراز امیداواری کرد: با پیگیری مسوولان استانی و کشوری، پروژه سامانه گرمسیری در آینده نزدیک با تخصیص اعتبار کافی به بهره‌برداری برسد.

امام جمعه ایلام گفت: مردم و عشایر ایلام با کمترین امکانات و تجهیزات برای دفاع از آرمان‌های انقلاب از جان و مال خود گذشتند و در برابر رژیم مهاجم عراق جنگیدند.

حجت‌الاسلام کریمی‌تبار یادآور شد: همدلی بسیار خوبی بین مسوولان و مردم وجود دارد و شرایط استان از نظر بحث امنیت بسیار خوب است

وی تاکید کرد: ایلام با توجه به مرز طولانی در کشور از نظر قاچاق دام و مواد مخدر کمترین میزان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا، دبیر تشخیص مصلحت نظام صبح امروز سه‌شنبه از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد و مورد استقبال رسمی محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام و مسوولان استانی قرار گرفت.

حضور در مزار شهدای ایلام، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، دیدار با خانواده شهیدان جمال‌الدینی و فتحی زاده و همچنین حضور در نشست اقتصاد مقاومتی استان در برنامه سفر یک روزه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -14روز