مناطق تحت پوشش محرومیت زدایی ایلام افزایش یافت

 به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، سید پرویز فتاح اظهار داشت: اکنون شهرستان های ملکشاهی و هلیلان با حمایت این بنیاد طرح های محرومیت زدایی در آنها اجرا می شود که با توجه به تقاضای استاندار، بخش ماژین شهرستان دره شهر نیز به آن ها اضافه می شود.

وی افزود: اسیر محبت و تواضع ایلامی ها هستیم و خدمت رسانی در این دیار را دلی انجام می دهیم.

وی از روحیه انقلابی استاندار ایلام و مجموعه مسئولان استانی در امر محرومیت‌زدایی قدردانی کرد و گفت: این روحیه جمعی و کار جهادی باعث شده است ما هم فراتر از وظیفه، خدمت به مردم استان را در دستور کار قرار دهیم و اینجا اعلام می کنم به عنوان یک خادم در تیم محرومیت زدایی استان ایلام هستم.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد اگر قول و وعده ای در استان داده است باید انجام شود و از آنجا که طرح ها و پروژه های بنیاد به صورت مشارکتی اجرایی می شود، همه ما باید خوش قول باشیم.

فتاح اظهار داشت: اولویت اصلی ما اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام در استان است.

وی گفت: ترجیح می دهیم پروژه ها محدود باشند اما از نظر منابع آنها را کامل کنیم. 

وی به درخواست های استاندار ایلام پاسخ مساعد داد و گفت: بنیاد مستضعفان پس از بررسی های لازم در نظر دارد یک منطقه دیگر علاوه بر شهرستان ملکشاهی و هلیلان را در استان ایلام تحت پوشش محرومیت زدایی خود قرار دهد.

به گزارش ایرنا، استان ایلام از معدود استان‌های کشور است که تاکنون توانسته است نظر بنیاد مستضعفان را برای محرومیت‌زدایی دو شهرستان جلب کند و سفر امروز رئیس بنیاد مستضعفان و قول مساعد وی در پی درخواست استاندار ایلام برای اضافه کردن یک منطقه دیگر در این حوزه عملا ایلام را بعنوان پایلوت محرومیت‌زدایی در کشور معرفی معرفی خواهد کرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 14ماه و -7روز