طرح نظارت نوروزی اصناف از ۱۵ بهمن در ایلام آغاز می‌شود

عزت الله عبدخانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اقدامات نظارتی براساس پیش بینی های انجام شده و اولویت های کالایی تدوین و اجرایی می شود.

وی با اشاره به برخورد سریع و قاطع با اخلال گران بازار در طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ تاکید کرد: بازرسان در اجرای این طرح با حضور در بازار بر قیمت و نحوه عرضه کالاهای اساسی نظارت می کنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت ایلام با تاکید بر رعایت قوانین نظام صنفی و رعایت حقوق مصرف کنندگان، یادآور شد: ۲۰ گروه برای اجرای طرح نظارتی نوروز در این استان تشکیل و فعال شده که این تعداد فعالیت خود را همزمان با طرح نظارتی نوروز در ۲ نوبت صبح و عصر انجام می‌دهند.

عبدخانی یادآور شد: بازرسان در این طرح بر رعایت بهداشت، جلوگیری از تقلب، درج قیمت، پرهیز از کم‌فروشی، صدور فاکتور رسمی، قیمت‌گذاری کالاها و برخورد جدی با متخلفان را نظارت و پیگری می‌کنند.

وی ادامه داد: همزمان با انجام گشت‌های بازرسی از بازار، از طریق همکاری و هم افزایی با سازمان صدا و سیمای مرکز استان و استفاده از ظرفیت های رسانه ای این مجموعه، اقدامات بازرسی و نظارتی در جهت آگاهی رسانی به مصرف کنندگان با جدیت دنبال می شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 14ماه و -7روز