اجرای مدیریت جامع طرح ترافیکی در ایلام

رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتشار ویروس، پلیس راه با رعایت حقوق شهروندی در جهت حفظ سلامت و صیانت از شهروندان با افزایش دوربین‌های ثابت ثبت تخلف هوشمند و سیار و همچنین دوربین‌های نصب شده بر روی لباس ماموران پلیس مبادرت کرده و از ابتدای هفته آتی به صورت اتوماتیک اعمال مقررات مربوط به تخلفات طرح را اجرایی می‌کند.

او ادامه داد: مبادی ورودی شهر‌های نارنجی و قرمز به وسیله ایستگاه‌های کنترلی و سیستم‌های هوشمند مورد رصد و کنترل قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس راه استان ایلام اضافه کرد: کارکنان ادارات که محل سکونت و کار آنان در دو شهرستان واقع شده با معرفی نامه از اداره محل کار خود از پلیس راه مجوز تردد دریافت نماید تا در سامانه دوربین‌های ثبت تخلفات مستثنی شوند.

همتی زاده عنوان کرد: در هفته اول از اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی با همکاری همه مردم استان، میزان ۹۰ درصد محدودیت‌های جاده‌ای رعایت شده است.

او اعلام کرد: معدود رانندگان متخلف از مقررات وضع شده اجازه ورود به شهر‌های نارنجی و قرمز را پیدا نکرده و عودت داده شدند و جریمه‌های تعیین شده نیز در خصوص آن‌ها اعمال شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -16روز