اخطار معاون دادستانی ایلام به پیمانکار بهسازی خیابان سعدی/ کمتر از سه ماه پروژه مذکور تکمیل شود

جانشین دادستان مرکز استان ایلام گفت: پیمانکار بهسازی خیابان سعدی بایستی زودتر از موعد سه ماه نسبت به تحویل پروژه اقدام کند و شهرداری نیز مکلف است نظارت کامل در اجرای مصوبات را داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در خصوص گزارش منتشر شده در خبرگزاری فارس مبنی عدم تکمیل پروژ بهسازی خیابان سعدی شمالی جنوبی ایلام و به وجود آمدن مشکلات برای مردم روز گذشته در  این خصوص جلسه‌ای با حضور معاون دادستانی تشکیل و مشکل کنونی بررسی می‌شود.

طبق اعلام دادستانی مرکز ایلام، امروز نیز جلسه‌ای با حضور شهردار ایلام، پیمانکار و ناظر پروژه بر حسب دستور دادستان مرکز استان تشکیل شد.

رضا امیری‌مقدم جانشین دادستان مرکز استان ایلام در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه مدت زمان تحویل پروژه از زمان آغاز تا زمان تکمیل شش ماه است، پیمانکار مذکور زودتر از موعد سه ماه نسبت به تحویل پروژه اقدام کند و شهرداری  نیز مکلف است نظارت کامل در اجرای مصوبات را داشته باشد.

14 آبان ماه سال جاری گزارشی مبنی بر«لزوم ساماندهی مرکز شهر/ سرانجام پروژه‌های نیمه کاره شهر چه می‌شود؟» در خبرگزاری فارس استان منتشر شد که جانشین دادستانی ایلام امروز به این موضوع ورود و درصد رفع مشکل موجود شد.

نویسنده این گزارش بی‌توجهی مسوولین در به سرانجام رساندن چندین پروژه‌‌ی نیمه کاره در ایلام از جمله عدم تکمیل پروژ بهسازی خیابان سعدی شمالی جنوبی ایلام را سبب بروز مشکلات ترافیکی و ترددی برای مردم دانسته است.

در قسمتی از این گزارش آمده است؛ از اوایل تابستان سال جاری پروژه بهسازی خیابان سعدی شمالی و جنوبی آغاز شد که براساس گفته‌ی مسوولان مربوطه بنا شد این پروژه 6 ماهه تکمیل شود، اما با گذشت ۴ ماه از شروع این پروژه، پیشرفت چندانی نداشته و به دلیل کند بودن روند ساخت، شاهد بروز مشکلاتی در تردد شهروندان در خیابان سعدی شمالی و جنوبی شهر ایلام هستیم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز