شهردار ایلام: دستمزد معوق کارکنان شهرداری بزودی پرداخت می‌شود

طالب صادقیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مسدود شدن حساب‌های شهرداری ایلام با حکم قضایی بر اساس شکایت شاکی خصوصی در سال‌های ماقبل بوده که به صدور رای قطعی مسدود شدن حساب‌های شهرداری و در نتیجه پرداخت نشدن حقوق کارکنان منجر شده است.

وی به تلاش مدیران ارشد استان برای حل این مشکل اشاره کرد و اظهار داشت: با رایزنی استاندار ایلام، مدیرکل اداره اطلاعات و مدیرکل دادگستری ایلام مقرر شد به گونه‌ای عمل شود که در صورت بسته شدن حساب‌های شهرداری، حقوق کارکنان آن دچار مشکل نشود و ترتیبی اتخاذ شود که بزودی مشکل پرداخت حقوق کارکنان شهرداری مرتفع شود.

وی اطمینان داد: شهرداری به لحاظ توانایی مالی هیچ مشکلی بابت پرداخت حقوق کارگران و کارمندان خود ندارد و مسدود بودن حساب‌های شهرداری تنها علت پرداخت نشدن به موقع حقوق است.

صادقیان یادآور شد: کارگران و پاکبانان که با وجود شرایط کرونایی از هیچ مزایایی برای دورکاری استفاده نمی‌کنند نباید با مشکل دریافت حقوق و دستمزد نیز مواجه شوند.

به گزارش ایرنا، گلایه کارگران شهرداری ایلام بخاطر دریافت نکردن حقوق و دستمزد سه ماه گذشته از جمله موارد مطرح شده چند روز گذشته در حوزه عمومی ایلام است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -13روز