ایلام میزبان مسابقات کشتی لیگ منطقه ای غرب کشور شد

جلال رستمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مسابقات یادواره شهدای ورزشکار و سه هزار شهید استان ایلام است و ۶ استان ایلام، کرمانشاه، همدان، لرستان، کردستان و مرکزی در آن حضور دارند.

وی افزود: همچنین در این مسابقات ۱۵۶ کشتی گیر از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۷ آبانا ماه تا ساعت ۱۹ در سالن قلاویزان شهر ایلام به رقابت می پردازند.

سرپرست هیات کشتی ایلام ادامه داد: در این مسابقات از هر استان ۶ تیم فرنگی کار و ۶ تیم آزاد و از هر تیم نیز ۱۰ ورزشکار حضور دارند و داورهای مطرح کشوری نیز این رقابت ها را داوری می کنند.

رستمی یادآور شد: کشتی گیران فرنگی کار ایلامی مدعی این مسابقات هستند و تاکنون موفق به شکست حریفان خود در استان های کردستان، کرمانشاه، مرکزی و همدان شده اند و امیدواریم در این رقابت ها نیز مانند گذشته سکوهای قهرمانی را از آن خود کنند.

وی یادآور شد: این مسابقات بصورت رفت و برگشت ابتدا در استان همدان سپس لرستان برگزار شده اند و هم اکنون نیز ایلام میزبان این رقابت هاست و پس از آن در استان های کرمانشاه، مرکزی و کردستان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، استان ایلام دارای یک هزار و ۷۰۰ ورزشکار سازمان یافته در رشته کشتی است که با شیوع کرونا این آمار ریزش داشته و هم اکنون سالن های کشتی بار دیگر رونق گرفته و مملو از علاقه مندان به این به رشته است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 14ماه و 2روز