طرح هادی ۶ روستای شهرستان ملکشاهی به اتمام رسید

بهزاد میرزایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افزون بر ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد علوی برای عملیات طرح هادی این ۶ روستا هزینه شده است.

وی یادآور شد: بنیاد علوی در راستای تحقق الگوی جامع پیشرفت و آبادانی مناطق محروم کشور برای توانمند سازی محرومان در شهرستان ملکشاهی در حوزه‌های عمرانی، زیرساختی ، فرهنگی و اجتماعی، اشتغال، اقتصاد و سلامت اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت ملکشاهی ادامه داد: این بنیاد در بخش توسعه زیرساخت های آموزشی این شهرستان برای نوسازی ۲ مدرسه روستای گنبد و شهید کشوری ۳۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

میرزایی اضافه کرد: میزان پیشرفت فیزیکی این ۲ مدرسه ۲۰ درصد است و بنیاد در نظر دارد که عملیات این مدارس را در اسرع وقت به اتمام برساند.

وی همچنین در بخش توسعه زیرساخت های آموزشی و فرهنگی از بهره برداری کتابخانه مرکزی شهر ارکوازی این شهرستان خبر داد و یادآور شد: بنیاد علوی برای ساخت این کتابخانه چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است.

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت ملکشاهی در ادامه به طرح زیرساختی این شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: بنیاد علوی در بخش زیرساختی با مشارکت شهرداری برای ساماندهی سایت زباله شهرداری سه میلیارد ریال هزینه کرده که این طرح نیز به بهره برداری رسیده است.

به گزارش ایرنا، نهاد آبادانی و پیشرفت ملکشاهی (بنیاد علوی) سال ۹۷ در این شهرستان افتتاح شد که مهم ترین هدف این نهاد محرومیت زدایی این شهرستان در قالب اجرای طرح های زیرساختی، عمرانی، اشتغالزا، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام است.

شهرستان ملکشاهی به همراه شهرستان تازه تاسیس هلیلان جزو ۲۷ شهرستان هدف آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان کشور هستند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 17ماه و 11روز