برنامه مدیریت اضطراری بار ۱۴۰۰ - قطعی برق (نقشه گروهبندی شهر ایلام)

قابل توجه مشترکین محترم شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام

ضمن عذر خواهی از مشترکین محترم بنا به اعلام شرکت توانیر و باتوجه به افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف برق در تمام بخش های مصرف و همچنین کاهش نزولات آسمانی و کم شدن میزان تولید نیروگاه های برق آبی کشور خاموشی های پراکنده مطابق جدول زمانبندی اعمال خواهد شد .

ضمناً با توجه به اینکه مدیریت مصرف برق در سطح کشور به صورت سراسری از مرکز کنترل برق کشور اعلام میگردد لذا به منظور پایداری شبکه ، بنا به دستور مرکز کنترل در برخی از نقاط شهر و روستاها خاموشی های احتمالی و موردی اعمال خواهد گردید که مطابق جدول ذیل برای شهروندان محترم اعلام می گردد.

جداول ذیل برابر اعلام مرکز کنترل برای حداکثر میزان صرفه جویی برق و طبق برنامه زمانبندی تهیه شده بدیهیست در صورتی که مشترکین محترم در مصرف برق صرفه جویی نماید،خاموشی آدرس های مورد نظر تعدیل خواهد شد.

 از شهروندان گرامی درخواست می شود در هنگام استفاده از کولر و وسایل سرمایشی در ساعات اوج بار (۱۲تا ۱۸) تا حدامکان از لوازم پرمصرف مانند :اتو،ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و جارو برقی به طور همزمان استفاده ننمایند و همچنین باتنظیم دمای کولرهای گازی روی  ۲۵ درجه و کولر آبی روی دور کند در منزل و محل کار و مدیریت مصرف برق امکان استمرار تامین انرژی را برای هموطنان عزیز فراهم آورند.

تذکر ۱: در مدت زمان مدیریت اضطراری بار احتمالی اعلام شده تا حد ممکن از آسانسور و سایر تجهیزات برقی حساس استفاده نگردد.

تذکر ۲: خواهشمند است به منظور سرویس دهی مناسب به مشترکینی که به دلایل دیگر برق آنها قطع شده است در زمان خاموشیهای فوق از تماس با مرکز۱۲۱ و اتفاقات ها ، سایر شماره های ادارات برق خودداری نمایید.

تذکر ۳: اطلاع رسانی از طریق اپلیکیشن برق من به استحضار مشترکین عزیز خواهد رسید، ضمناً اطلاعات تکمیلی در وب سایت شرکت به آدرسwww.bargh-ilam.ir موجود می باشد.

تذکر ۴: اگرچه برنامه ها بصورت هفتگی ارائه می شوند لیکن باتوجه به احتمال تغییر برنامه ها ، لطفاً به صورت روزانه برنامه های اعمال خاموشی از سایت شرکت دریافت شود.

تذکر ۵: خاموشی های ناخواسته شبکه که بر اثر عوامل جوی و محیطی رخ می دهند خارج از برنامه پیش بینی شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز