کنارگذر ایوان با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست

عبدالله بهادری روز شنبه در بازدید از مراحل احداث کنارگذر شهر ایوان با اشاره به آمادگی جهت رفع مطالبات معارضان محلی بر تسریع اجرای این طرح تأکید کرد.

وی افزود: با تمهیدات قانونی که با همکاری دستگاه قضا و اداره کل ثبت اسناد استان در نظر گرفته شده است، مطالبات معارضان محلی و کشاورزان محدوده طرح کنارگذر شهر ایوان در حال پرداخت است که با این وجود عملیات اجرایی پروژه تسریع خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام  خاطر نشان کرد: طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال اجرا است که برای اجرای این طرح ۲ دستگاه پل بزرگ و۳۷ پل بتونی متوسط احداث خواهد شد و این طرح ۴۰۰ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی خواهد داشت .

بهادری هدف از اجرای این پروژه را تسهیل تردد و کاهش ترافیک داخل شهر ایوان با توجه به اهمیت محور کرمانشاه-ایوان- ایلام- مهران به عنوان محور موازی کرمانشاه- حمیل- ایلام عنوان کرد و گفت: مراودات تجاری و مذهبی با کشور عراق خصوصا در ایام اربعین محورهای منتهی به شهر مرزی مهران در استان ایلام را در موقعیت ویژه ای قرار داده است که می طلبد مسیرهای جاده ای استان به لحاظ کیفی و ایمنی توسعه یابند.

شهرستان ۵۵ هزار نفری ایوان در ۳۵ کیلومتری ایلام واقع است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز