اکران فیلم های جشنواره‌ بین‌المللی فجر در سینما فرهنگ ایلام

عمران خودآموز روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اکران فیلم‌های این جشنواره در مراکز استان‌ها از 14 تا 21 بهمن اظهار کرد: قرار است بعد از انتخاب و معرفی آثار، ٢٠ فیلم در 4٠ سانس در این سینما اکران شود.
وی افزود: این رویداد بزرگ با هدف ایجاد فضای اکران فیلم‌های فاخر تولید ملی در استان ها و بهره‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی برگزار خواهد شد.
به گفته وی، فیلم‌های تولیدی می‌تواند اثرات مثبتی در زمینه فیلم سازی در استان‌ها داشته باشد و علاوه بر آن مردم را برای رفتن به سینما تشویق کند.
خودآموز تاکید کرد: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز بهره می‌گیریم و شرایطی را به وجود می‌آوریم که بخش عمده‌ای از هم ‌استانی‌ها بتوانند فیلم‌های جشنواره سی و پنجم را همزمان با تهران ببینند.
وی یادآور شد: با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرد و از شهریور سال 1394 تاکنون بیش از 20 فیلم سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و نزدیک به 30 هزار نفر به تماشای این فیلم ها نشسته اند.
نمایش فیلم های راه یافته به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از روز 14 بهمن همزمان با تهران در بسیاری از مراکز استان های کشور نیز اکران می شود.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال