اکران فیلم های جشنواره‌ بین‌المللی فجر در سینما فرهنگ ایلام

عمران خودآموز روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اکران فیلم‌های این جشنواره در مراکز استان‌ها از 14 تا 21 بهمن اظهار کرد: قرار است بعد از انتخاب و معرفی آثار، ٢٠ فیلم در 4٠ سانس در این سینما اکران شود.
وی افزود: این رویداد بزرگ با هدف ایجاد فضای اکران فیلم‌های فاخر تولید ملی در استان ها و بهره‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی برگزار خواهد شد.
به گفته وی، فیلم‌های تولیدی می‌تواند اثرات مثبتی در زمینه فیلم سازی در استان‌ها داشته باشد و علاوه بر آن مردم را برای رفتن به سینما تشویق کند.
خودآموز تاکید کرد: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز بهره می‌گیریم و شرایطی را به وجود می‌آوریم که بخش عمده‌ای از هم ‌استانی‌ها بتوانند فیلم‌های جشنواره سی و پنجم را همزمان با تهران ببینند.
وی یادآور شد: با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرد و از شهریور سال 1394 تاکنون بیش از 20 فیلم سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و نزدیک به 30 هزار نفر به تماشای این فیلم ها نشسته اند.
نمایش فیلم های راه یافته به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از روز 14 بهمن همزمان با تهران در بسیاری از مراکز استان های کشور نیز اکران می شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز