زمینه قرار گرفتن دانشگاه ایلام در بین ۱۰ دانشگاه برتر کشور فراهم شود

باید با برنامه‌ریزی دقیق‌تر زمینه قرار گرفتن دانشگاه ایلام در بین 10 دانشگاه برتر کشور فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، محمدرضا مروارید در جشن آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه ایلام اظهار کرد: سیاست و وظیفه دولت تدبیر و امید در برخورد با مسائل همه همسایگان و دیگر قدرت‌های جهانی، تعامل و مذاکره عزتمندانه است و قدرت نظامی ما تنها جنبه بازدارندگی دارد.

وی گفت: ما هر چقدر هم قدرت نظامی داشته باشیم آغازگر جنگ نخواهیم بود و مسائل را با تعامل و مذاکره عزتمندانه پیش خواهیم برد اما در صورت وقوع جنگ آن را به دفاع مقدس دیگری تبدیل خواهیم کرد.

استاندار ایلام تاکید کرد: اگر جنگی صورت بگیرد قاطعانه ایستادگی کرده و هر متجاوزی را سر جای خود خواهیم نشاند اما به هیچ عنوان قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دانشگاه ایلام نماد خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این دانشگاه در سیر تکاملی خود از نظر عمرانی و آموزشی و ارتقا جایگاه در بین دیگر دانشگاه‌ها، پیشرفت‌های خوبی داشته است.

استاندار ایلام اضافه کرد: باید با برنامه‌ریزی دقیق‌تر زمینه قرار گرفتن دانشگاه ایلام در بین 10 دانشگاه برتر کشور فراهم شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز