حاج آیت فرجی؛ مدیر مسئول نشریه قلاقیران، به دیدار یار شتافت

سایت خبری ویرا-صبح امروز ۲۵شهریور ۹۵ خبری تلخ و جانگداز فضای رسانه‌ای و فرهنگی استان را در برگرفت و شوک عظیمی را بر ایلام وارد نمود .
اولین روزی بود که قلاقیران چهره از یاران پنهان نمود و سایه خورشید بر قله کوهِ صبر و جاودانگی سنگین شد.


مردی از تبار نیکان و مصلحان و معلمان و روزنامه‌نگاران و پیشکسوتان عرصه رسانه استان چشم از دنیویان فروبست تا چشم شاگردان و همکارانش اشک‌آلود قلم و تفکر وی را برای آیندگان روایت کنند و نگذارند علم روزنامه‌نگاری بر زمین بماند.
با چشمانی اشک‌بار و روانی آزرده و قلبی افگار می‌نویسم حاجی آیت فرجی ؛مدیر مسئول نشریه وزین قلاقیران ،قلم را برای همیشه بر زمین گذاشت و به دیدار یار شتافت.
حاجی آیتی که  انصاف و تدبیرو بزرگ‌منشی و صبوری را معنا کرد و علی‌الرغم مشقت‌های فراوان ناشی از تحمل درد ،هیچ گاه لب به گلایه نگشود و کسی صدایش را نشنید.
مرد بی‌حاشیه مطبوعات استان که هم در کسوت معلمی و هم در قامت اجرایی در این استان منشا اثر و نقطه عطفی در تاریخ فرهنگی و اجتماعی استان  بود را با متانت و مردم‌داری می‌شناسند.
مطبوعات استان چند سالی است که خوبانش را یکی پس از دیگری از دست می‌دهد تا فقدان آنها آیتی باشد برای نسل سوم مطبوعات،که بدانید و آگاه باشید که از مسیر اصلی خارج نشوید.
نسلی که می‌بایست بیش از پیش ریش‌سپیدان،کهن‌مردان و بزرگان این عرصه را بشناسند و  از ایشان کسب تجربه نمایند و احترامشان کنند و در صدر مجالس بنشانند و تکریمشان نموده و برای حفظ این رسالت همچون قلاقیران،استوار و‌نستوه در راهی گام نهند که آینده توسعه‌یافته استان چشم‌انداز و افق  نهایی آن است.
باری!برادران داغدیده ایشان بویژه حاج حسن و طالب عزیز و همچنین محمدرضای عزیز؛فرزند برومند او که منش و اخلاق وی را یدک می‌کشند ،کاری بسیار سخت و دشوار دارند چون هم بایستی غم و اندوه فراق آن وارسته فرزانه را تحمل کنند، هم نگذارند قدمهای آیت ناتمام از زمین برداشته شود.
به مطبوعات استان و ایل بزرگ ارکوازی تسلیت عرض نموده و برای مرد صادق مطبوعات علو درجات را مسئلت می‌کنم.

غم آخر مطبوعات باشد..

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز