سه‌شنبه 6 خرداد 1399

ثبت‌نام از متقاضیان حج تمتع در ایلام/ دارندگان فیش‌های منتهی به ۳۱ شهریور ۸۵ مراجعه کنند

سرپرست حج و زیارت استان ایلام، گفت: واجدین شرایط تشرف به حج تمتع سال جاری می‌توانند برای نام‌نویسی به دفاتر حج و زیارت استان مراجعه کنند.

 

مهدی حیدری، سرپرست حج و زیارت استان ایلام، صبح امروز (26 اردیبهشت) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: ثبت‌نام از متقاضیان تشرف به حج تمتع از 244 اردیبهشت سال جاری هم‌زمان با سراسر کشور در این استان آغازشده است.

 

 وی، بابیان اینکه یک کاروان 135 نفره برای حج تمتع سال جاری به استان ایلام اختصاص‌یافته است، افزود: متقاضیان تشرف به حج تمتع از 24 اردیبهشت‌ماه سال جاری به مدت یک هفته فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر حج و زیارت نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 

حیدری، با اشاره به اینکه اولویت ثبت نامه باکسانی است که فیش ثبت نامی آنان تا تاریخ 31 شهریورماه سال 85 باشد، گفت: در صورت تکمیل نشدن ظرفیت اولویت اعلامی، داوطلبان فیش‌های ثبت نامی آبان ماه سال 85 می‌توانند از روز شنبه 30 اردیبهشت با مراجعه به دفاتر حج و زیارت برای تکمیل مراحل ثبت‌نام نویسی کنند.

 

سرپرست حج و زیارت استان ایلام، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های سازمان حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت برای ایجاد زمینه تشرف خیل عظیم مشتاقان به ثمر نشسته است و امسال شاهد تشرف حجاج ایرانی به سرزمین وحی خواهیم بود.

نظرات ارسال نظر