ریزش کوه در مسیرهای دره شهر و مهران ، تمامی راه های استان ایلام باز هستند

نورالله دلخواه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به بارندگی های شدیدی که از روز پنجشنبه در استان آغاز شده و از اوایل بامداد امروز با شدت بیشتری در جریان ، است، گروه های راهداری در آماده باش کامل بسر می برند.
وی افزود: گروه های مختلف راهداری بویژه در مناطق کبیرکوه ، شباب ، میشخاص و راه کربلا به صورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز هرگونه مسدودن شدن جاده در سریع ترین زمان نسبت به باز کردن مسیر اقدام کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام تاکید کرد: گزارش هایی مبنی بر ریزش کوه در مسیرهای شهرستان دره شهر و مهران دریافت شده که منجر به مسدود بودن جاده نشده است ولی گروه های راهداری به سرعت به این مناطق اعزام و در حال تخلیه جاده از وجود هرگونه سنگ ریزه هستند.
دلخواه با اشاره به راه اندازی ساامانه 141 از عموم افرادیکه قصد مسافرت در محورهای مواصلاتی استان را دارند خواست برای اگاهی از وضعیت جاده با این سامانه تماس بگیرند.
بارش شدید باران از روز پنجشنبه در استان ایلام آغاز شده و از ساعتی پیش با شدت بیشتری در جریان است که به آبگرفتگی معابر انجامیده است و پیش بینی می شود تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز