افزایش امدادرسانی هلال احمر ایلام / اعزام مشاوران بهزیستی دهلران به مناطق زلزله زده

محمد سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خدمات رسانی این جمعیت امسال از هشتم آبان ماه آغاز و تا 21آبان ماه ادامه داشت.
وی با بیان اینکه از این شما زائرانی که در این مدت از خدمات این جمعیت استفاده کرده حدود 14هزار نفر مصدوم بوده اند گفت: این افراد شامل مصدومان حوادث جاده ای و غیر جاده ای بوده اند.
وی ادامه داد: مابقی این افراد نیز شامل زائرانی بوده اند که در 2 اردوگاه این جمعیت مستقر در مرز مهران و سایر مسیرهای تردد زائران اسکان یافته اند.
وی اضافه کرد: در ایام اربعین امسال این جمعیت به 95 حادثه زائران امداد رسانی کرد که از این تعداد 12 فقره آن مربوط به سوانح رانندگی بوده است.
وی تاکید کرد: عملیات امداد رسانی این جمعیت به زائران اربعین حسینی از هشتم آبان ماه جاری آغاز و تا 21 آبان ماه و بازگشت عمده زائران از عتبات عالیات ادامه داشت.
از 20 آبان تا سوم آذر پارسال در مجموع امدادگران این جمعیت به 59 حادثه رانندگی زائران اربعین حسینی در جاده های استان ایلام و راه های منتهی به مرز بین المللی مهران که منجر به زخمی شدن 225 نفر شد، امداد رسانی کردند.
**تیم فوریتی محب بهزیستی دهلران عازم مناطق زلزله زده شد
رئیس بهزیستی دهلران از اعزام تیم محب این اداره برای ارایه خدمات به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
احمد رحمی به خبرنگار ایرنا گفت: تیم فوریتی محب متشکل از یک نفر روانشناس و 2نفر مشاور و 2مددکار می باشد.
وی افزود: این تیم 5 نفره در زمینه مشاوره حمایت های روانی اجتماعی دربلایای طبیعی به افراد آسیب دیده ارائه خدمت می کنند.
رئیس بهزیستی دهلران گفت: تیم محب این شهرستان یک هفته در مناطق زلزله زده کرمانشاه به مردم خدمت خواهد کرد.
رحمی همچنین از جمع آوری کمک های مردمی به همت این اداره و موسسات شهرستان برای زلزله زدگان خبر داد و افزود: ارزش کالاها و اقلام جمع آوری شده بیش از 55 میلیون ریال است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز