بخش زیادی از مسیر ایلام به مهران قبل از ایام اربعین تکمیل می شود

به گزارش ایرنا، جمشید انصاری روز دوشنبه در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار کرد: خوشبختانه کارهای بزرگی در مهران انجام و یا در حال انجام است و درخواست هایی که مسئولان در این بازدید به آنها اشاره کردند به دولت ارائه و با نگاه مثبت اجرایی می شوند.
وی افزود: با توجه به اینکه حجم تردد زائران اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده است لذا در این خصوص گیت های بیشتری در ورودی و خروجی پایانه مرزی مهران تعبیه و فعال شده است.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد: بر اساس نظر مسئولان امسال نسبت به سال گذشته امکانات بیشتری برای زائران اربعین حسینی در مرز مهران در نظر گرفته شده است تا زائران به راحتی و با سهولت کامل بتوانند در آیین بزرگ کنگره اربعین حسینی شرکت کنند.
انصاری با اشاره به وضعیت زیرساخت های مسیر جاده ایلام - مهران نیز گفت: عملیات زیرساختی در این مسیر در حال انجام است که تلاش می شود بخش زیادی از جاده ایلام - مهران تا قبل از ایام اربعین تکمیل و زیر بار ترافیک رود.
وی از تکمیل عملیات اجرایی و زیرساختی مسیر ایلام - مهران در سال آینده خبر داد و افزود: مسوولان استان با جدیت در حال فعالیت هستند که این روحیه، نوید حل برخی نارسایی‌ ها را تا ایام اربعین می ‌دهد.
بازدید از مرز بین المللی مهران و شرکت در نشست شورای اداری از برنامه های سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به استان ایلام است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز