دعوت هاکی باز ایلامی به اردوی تیم ملی

ساسان حاتمی نژاد سنگربان و عضو ثابت تیم ملی هاکی به سومین اردوی انتخابی تیم ملی سالنی هاکی در رده سنی بزرگسالان دعوت شد.

وی مدت 10 سال عضو ثابت تیم ملی هاکی است و بنا به درخواست کمیته فنی فدراسیون هاکی به سومین اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی 2018 آلمان دعوت شده است.
این اردو به منظور آماده سازی تیم ملی هاکی بزرگسالان کشور انتخابی تیم ملی هاکی در استان آذربایجان غربی شهر ارومیه از امروز تا 25 مهرماه جاری برگزار می شود.
حاتم نژاد افتخار حضور در سه دوره قهرمانی جام جهانی کوچک، چهار دوره قهرمانی آسیا، یک دوره قهرمانی مسابقات بین المللی کرواسی در سال 2017، یک دوره کسب مقام چهارمی جهان و بهترین افتخار این ورزشکار در سال 2012 رقابتهای آسیائی تایلند بعنوان بهترین دروازه بان آسیا را دارد.
بدلیل کمبود منابع مالی بخصوص اسپانسر مالی در ایلام اکثر هیات ها دچار مشکل بوده و بودجه اداره ورزش و جوانان نیز جوابگوی هزینه هیات ها نیست.
تیم هاکی ایلام در 2 بخش آقایان و بانوان از تیم های فعال، مدال آور و مطرح کشور است و تاکنون شاهد افتخار آفرینی آنها در سطح ملی هستیم و
تیم هاکی آقایان ایلام تاکنون یک قهرمانی در المپیاد ایرانیان، یک مقام سومی لیگ برتر، و سه دوره قهرمانی پی در پی قهرمانی نوجوانان را کسب کرده است.
همچنین تیم هاکی بانوان ایلام نیز تاکنون 2 عنوان نایب قهرمانی در المپیاد ایرانیان، 2 مقام دومی لیگ دسته دوم، سه مقام قهرمانی کشور و مقام دوم لیگ برتر در سال 94 و مقام سوم لیگ برتر سال 95 را کسب کرده است.
50 ورزشکار در رشته ورزشی هاکی بانوان ایلام به عنوان یکی از مقام آورترین رشته های ورزشی این استان فعالیت می کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 18ماه و 3روز