شنبه 3 اسفند 1398

نمایشگاه بزرگ کتاب و نوشت‌افزار ایرانی در ایلام برپا می‌شود

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: نخستین نمایشگاه بزرگ کتاب و نوشت‌افزار ایرانی در ایلام برپا می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین علی چراغی پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: همزمان با هفته دولت نمایشگاه بزرگ کتاب با 30 تا 50 درصد تخفیف در ایلام برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه همزمان با آغاز هفته دولت در مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد اسلامی شهر ایلام افتتاح می‌شود، افزود: با حضور مسئولان استانی این نمایشگاه از هفته دولت به مدت یک ماه دایرمی شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام با بیان اینکه برنامه اهداف اوقات فراغت آسمانی‌ها نیز برگزار می‌شود، عنوان کرد: ما باید به سمتی پیش برویم که نسل جوان ما با آداب و رسوم و عقاید خودمان آشنا شوند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل خاطرنشان کرد: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی سبب ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه می‌شود.

چراغی پور عنوان کرد: ما به دنبال این هستیم که با برپایی نمایشگاه عرضه محصولات نوشت افزار ایرانی دانش آموزان را تشویق به استفاده از این کالاها کنیم.

وی افزود: انتشارات نسیم حیات قم تمام کالاهای نوشت‌افزار را که تولید ایران است در این نمایشگاه عرضه می‌کند و محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود دارای تخفیفی بسیار خوب است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام تصریح کرد: بر روی جلد دفاتری که از خارج از کشور وارد می‌شوند تصاویر نامناسبی وجود دارد که ما سعی کرده‌ایم دفاتری که در این نمایشگاه عرضه می‌شود دارای تصاویری از معرفی مناطق دیدنی کشور، معرفی شهدا و یادمان‌های دفاع مقدس باشد.

وی گفت: این نمایشگاه تا دوم مهر ماه در محل سالن نمایشگاه‌های ارشاد اسلامی شهر ایلام دایر است.

نظرات ارسال نظر