ساعت کار ادارات دره شهر و آبدانان در فصل تابستان تغییر کرد

به گزارش ایرنا، حشمت الله عسگری در نامه ایی خطاب به فرمانداران این 2 شهرستان که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، اعلام کرد: ساعات کاری ادارات این 2 شهرستان در سه ماه دوم سال از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 14 و 30 بعداز ظهر تعیین شده است.
این تصمیم به منظور کاهش مصرف انرژی در ساعات پرمصرف و جلوگیری از ایجاد محدودیت در تامین برق منازل مسکونی، مراکز تجاری، صنعتی و تولیدی و برای جلب رضایتمندی مردم با توجه به میزان و شدت گرمای هوا در مناطق جنوبی استان اتخاذ شده و از اول تیر تا پایان شهریور امسال اجرا می شود.
به منظور رفاه حال شهروندان تمامی ادارات ارائه دهنده خدمات عمومی موظف هستند بر اساس روال قبلی نسبت به ارائه خدمت در ساعات اعلام شده اقدام کنند.
همچنین در این نامه تاکید شده ساعت کار بخش های درمانی (بیمارستان ها و مراکز درمانی و امداد) این شهرستان ها در این مدت تغییری نخواهد کرد و همچون روال قبلی است ضمن اینکه روند فعالیت بانک ها نیز تغییر نمی کند و ساعات کاری فعلی آنها به قوت خود باقی است.
پیش از این، با ابلاغ این معاونت به فرمانداری های شهرستان های گرمسیری دهلران و مهران ساعات کاری ادارات این مناطق نیز در فصل تابستان تغییر کرده بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز