انتشار فیش‌های حقوقی چند ده میلیون مدیران نیز به ایلام رسید

 

خبرگزاری فارس: انتشار فیش‌های حقوقی چند ده میلیون مدیران نیز به ایلام رسید

انتشار فیش‌های حقوقی چند ده میلیون مدیران و کارکنان ارشد برخی شرکت‌ها نیز به ایلام رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، بر اساس دریافت فیش یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت در ایلام 6 نفر از کارکنان این دستگاه در فروردین ماه امسال در مجموع 200 میلیون تومان حقوق دریافت کرده‌اند.

افزون بر این، حق دریافتی بابت مأموریت مدیر این دستگاه نیز 27 میلیون تومان در اسفند ماه سال 94 بوده که این مبلغ تنها حق مأموریت این مدیر ارشد است و قطعاً حقوق اسفند این مدیر چند برابر حق‌ مأموریت خواهد بود.

انتشار این فیش حقوقی در فضای مجازی و در گروه‌های مختلف در استان محرومی که شاید بودجه یک دستگاه آن به اندازه یک ماه حقوق این مدیر گران‌قدر دولت تدبیر و امید است جوی از نگرانی و ناراحتی ناشی از فقدان تحقق شعارهای دولت تدبیر به وجود آورده است.

دولتی که با شعارهای رنگارنگ و کلید حل مشکلات وارد عرصه شد گویی در استان ایلام مانند دیگر مناطق دیگر کشور این کلید زنگ زده از مفاسد اقتصادی، تبعیض و سیاست‌زدگی و ... شکسته شده و امیدی به تدبیر آن نیست.

این کلید زنگارگرفته یک‌بار در قالب چپاول بیت‌المال در یک نهاد و روز دیگر با ثبت شرکتی به نام چند مدیر ارشد با هدف غارت پول مردم و این بار در قالب انتشار فیش حقوقی رخ می‌نمایاند.

نظرات ارسال نظر
 • مهرداددر تاریخ ۱ تير ۱۳۹۵

  این فیش حقوقی کسانی است که داعیه حمایت از اقتصاد مقاومتی را دارند . این سند افشا کننده دلباختگی کسانی است که ادعا دارند از شمای ایلامی برای شهر و دیارت دلسوزترند. این ننگ بزرگ بر پیشانی کسانی است که علیرغم وجود نیروهای بومی شایسته در استان چشم ها شان را بر واردات نیروهای غیر فنی و ناکارامد بسته اند و تحقیر فرزندان خود را به نظاره نشسته اند و چه بسا با زد و بندی ناقابل این خواری را پذیرفته اند. این تنها بخشی از تمام چپاولی است که اتفاق افتاده است اگر هزینه حشم و خدم و رفت و آمد های این نوابغ را هم به مقادیر اضافه کنیم ابعاد واقعی قضیه روشنتر می گردد. بیهوده نیست که جهت صیانت از این سفره گشوده سینه هایشان را بروی من و شما می درند و با نهایت وقاهت به روی امثال من و شما چنگ می کشند تا به این سفره چپاول نزدیک نگردیم.

  پاسخ به این نظر
 • نصرت الهدر تاریخ ۱ تير ۱۳۹۵

  بنام خدا : مطمئن باشید این انتشار فیشها هیچ دردی را درمان نمی کند و فاصله طبقاتی ایجاد شده همچنان دورتر و دورتر می شود (فریاد را برای آن کشند که فریاد رسی رسد گر فریاد رسی نیست فریاد کشیدن را چه سود)یک روز کرباسچی یک روز شهرام جزایری یک روز خاوری یک روز بابک زنجانی یک روز رحیم مشایی و یک روز کلید روحانی و...

  پاسخ به این نظر
 • طیبهدر تاریخ ۱ تير ۱۳۹۵

  ببخشید هرچند میدونم منتشر نمیکنید ولی جهت گیری سیاسی شما کاملا مشهود و غیرمنطقیه.طرفدار سینه چاک دولت تدبیر و امید نیستم ولی فراموش نکنیم تمام این افشاگری ها در این دوره است که داره اتفاق می افته و چه بسا اکثرا برمیگردن به دوره فاسد قبلی که تک تک معاون ها و مدیرانش یا فراری ان یا سر از زندان درآوردن!فراموش نکنیم.انصاف داشته باشیم که ایجاد فضای باز اجتماعی این روزها است که به هرکسی اجازه میده براحتی بی عدالتی ها را فریاد بزنه.فضا باز و بدون محدودیت همین شبکه های اجتماعیه که باعث و بانی بسیاری از این روشنگری ها بوده.همون صفحان و کانالهای اجتماعی که در دوران قبلی هرازچندگاهی تا دم فیلتر شدن میرفتن و استفاده از آنها به سختی و بشکل غیرقانونی ممکن بود.

  پاسخ به این نظر
 • saeid93در تاریخ ۱ تير ۱۳۹۵

  این بزرگترین دروغه...اصلا فیش حقوق نفتی اینشکلی نیست...واقعا میخره س فقط افترا

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۳ تير ۱۳۹۵

  کی به کیه بابا خودتو زحمت نده هنوز اول راهه .

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 11روز