برخورد با مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی مطالبه‌ای عمومی و فراگیر در ایلام

برخورد با مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی به مطالبه‌ای عمومی و فراگیر در ایلام تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، پس از رسیدن قطار پرداخت‌های نجومی به برخی از مدیران در دستگاه‌ها و نهادهای استان ایلام و اعلام تنها بخشی از آن توسط رسانه‌های استان ایلام برخورد با مدیران خاطی از سوی دولت به عنوان یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.

پس از اظهار نظرهای متعدد و فراوان مردم و گروه‌های سیاسی و و صاحب‌نظران حوزه رسانه و ... امروز بسیاری از ائمه جمعه و جماعت استان ایلام نیز به این موضوع پرداختند و از مسؤولان امر خواستار بررسی و پیگیری این مهم شدند.

نکته‌ای که حجت‌الاسلام سید محسن موسوی به عنوان امام جمعه دهلران به آن پرداخت و تیتر یک بسیاری از رسانه‌های استان ایلام شد موضوع فقدان توانایی بسیاری از مردم ساکن درمناطق گرمسیری استان ایلام در پرداخت بهای قبوض آب و برق در این فصل از سال است.

دمای بیشتر مناطق جنوبی و گرمسیری استان ایلام اعم از مهران و دهلران و ... در این فصل از سال به بالای 40 درجه سانتیگراد رسیده و این مهم استفاده از آب و برق برای دستگاه‌های سرمایشی در این مناطق را ضروری می‌کند.

این درحالی است که به دلیل مشکلات اقتصادی که قرار بود طی 100 روز حل و فصل شود و همچنان حل و فصل نشده و کاهش درآمد مردم در این مناطق بسیاری از مردمان این سرزمین پاک و مقدس که آغشته به خون شهدای والامقام است از پرداخت قبوض آب و برق ناتوان بوده و به این دلیل از دستگاه‌های سرمایشی بهره نمی‌گیرند.

با وجود این میزان مشکلات در استان ایلام اما دیده می‌شود که تعدادی از مدیران حقوق‌های نجومی دریافت کرده که یک ماه از پرداختی این افراد مشکلات اصلی یک شهرستان را به طور کامل برطرف خواهد کرد.

بر این اساس برخورد با متخلفان از سوی دستگاه‌های نظارتی از سوی مردم این دیار به عنوان یک مطالبه اصلی تبدیل شده و مردم این دیار از مسؤولان امر خواستار برخورد جدی با این تخلفات هستند.

نظرات ارسال نظر
  • صادق محمودیاندر تاریخ ۵ تير ۱۳۹۵

    سلام ایا در چمهوری اسلامی باید افرادی چون غارتگران عصر قاچار و پهلوی اجازه یابند در روی خاک مقدس مقدس ایران باشند یا باید بساطشن از روی زمین بر چیده شود..........

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -8روز