حرکت لاک‌پشتی و قیمت پرسرعت ADSL در ایلام

وارد شرکت مخابرات شهرستان ایلام که می‌شوی صف مشترکینی را می‌بینی که به قصد تخلیه ADSL   آمده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، این مرکز مربوط به مشترکین شهرستان ایلام یعنی مرکز استان است که از حرکت لاک‌پشتی مخابرات و در مقابل سیر صعودی هزینه‌ها انتقاد دارند.

یکی از ساکنان مجتمع تندگویان در جاده‌ی مهران به متصدی می‌گوید: با تبلیغاتی که مخابرات برای این خدمت در این مجتمع انجام داد حدود 30 نفر از همکاران مشترک این خدمت مخابرات شدند اما اکثر آنها بعد از چند ماه به دلیل خدمات ضعیف تقاضای لغو اشتراک اینترنت کرده‌اند و هم‌اکنون هر کدام باید هزینه‌هایی را پرداخت کنند که هیچ خدمتی در قبال آن پرداخت نکرده‌اند.

یکی دیگر از ساکنان کوی کارمندان ایلام هم گفت: به دلیل ضعیف بودن سرعت اینترنت از چند ماه گذشته هیچ‌گونه استفاده‌ای از خط اینترنت نکرده‌ام اما هم‌اکنون باید هزینه پرداخت ‌کنیم که این برخلاف تعهدات شرکت مخابرات است و ضعف سرعت مشمول نقص فنی می‌شود که از تعهدات مخابرات در این قرارداد است.

یکی از اهالی بخش چوار هم که برای کنسل کردن قرارداد خود آمده است، گفت: ما مصداق ضرب‌المثل «آش‌نخورده و دهن سوخته» هستیم، در حالی که شرکت مخابرات باید به خاطر سرعت کم و خدمات ناقصADSL از مردم دلجویی کند بابت استفاده نکردن از آنها غرامت می‌گیرد در حالی که مردم مایلند اینترنت داشته باشند اما اینترنت مخابرات مشکل دارد.

یکی دیگر از شهروندان ساکن در مسکن مهر جانبازان گفت: با توجه به شغلم اشتراک ADSL  از شرکت مخابرات گرفتم اماهمیشه دچار نقص فنی بود و هر بار که با مخابرات تماس می‌گرفتم مشکلم حل نمی‌شد و مجبور شدم قرارداد را با مخابرات لغو کنم.

مهندس «حشمت‌الله اسدی» - مدیرعامل شرکت مخابرات استان در این باره به ایسنا گفت: هر چند در ارزیابی‌های کشوری جزء 10 استان برتر کشور هستیم اما در زمینه پهنای باند محدودیت داریم و انتقاد مشترکین هم درست است و این موضوع را می‌پذیریم و خوشبختانه از سه هفته پیش برای این موضوع چاره‌اندیشی شده و به زودی 310 مگ اینترنت وارد شبکه خواهد شد و امیدواریم این مشکل تا حدودی رفع شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه آمار تخلیه بالا است، گفت: اگر مشترکینی به دلیل نقص فنی و قطعی سرویس از جانب مخابرات، متحمل هزینه اضافی شوند حتما پس از بررسی این مبالغ عودت داده خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز