تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به مودیان مالیاتی در ایلام اندیشیده شده است

غلامرضا امیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار کرد: با توجه به مهلت محدود ارائه اظهارنامه‌ها مودیان مالیاتی در نخستین فرصت نسبت به ارائه اظهارنامه‌ها اقدام کنند.

وی افزود: این دستگاه به منظور ارائه خدمات مطلوب به مؤدیان مالیاتی در انجام تکالیف قانونی به ویژه اطلاع‌رسانی، راهنمایی و پاسخگویی اقداماتی را انجام داده است.

این مسؤول ادامه داد: در رابطه با دریافت الکترونیکی اظهارنامه‌ها، ساعت کاری اداره‌کل امور مالیاتی استان ایلام و ادارات شهرستان‌ها در روزهای پایانی خردادماه تصمیماتی اتخاذ شده است.

امیدی اضافه کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده همکاران امور مالیاتی براساس زمان‌بندی از پیش تعیین شده در محل کار خود حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: بر این اساس امروز پنجشنبه بیست و هفتم و جمعه بیست و هشتم خردادماه از ساعت هشت الی 12 و شنبه بیست و نهم لغایت دوشنبه سی و یکم خردادماه از اول وقت اداری تا ساعت 20 اداره‌کل امور مالیاتی استان ایلام آماده ارائه خدمات به مودیان است.

این مسؤول تصریح کرد: این دستگاه اجرایی تمام توان خود را صرف ارائه خدمات به مردم و مودیان مالیاتی کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده و برنامه‌ریزی لازم را برای مودیان انجام داده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز