دوشنبه 25 آذر 1398

استانداری در انتخاب شهردار ایلام هیچ دخالتی ندارد

شاپور پولادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در فضای مجازی استان ایلام متاسفانه مباحثی طرح می‌شود و اتهاماتی به مسوولان وارد می‌شود که این نوع بیان مطالب ظلم فاحشی در حق خدمتگزاران مردم است.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: یکی از مباحثی که طی روزهای اخیر داغ شده این مهم است گه چرا بنده در جایگاه معاون عمرانی استانداری ایلام از شهردار پیشین حمایت و دفاع کرده‌ام.

وی ادامه داد: هر کسی را که شورای شهر ایلام به عنوان شهردار انتخاب کند تا زمانی که در سمت شهردار ایلام خدمت کند از حمایت معاونت امور عمرانی استانداری ایلام بهره‌مند است.

پولادی تصریح کرد:حاضرم در هر محفلی به صورت رسمی حضور یافته و اعلام کنم که نه تنها شورای شهر ایلام بلکه همه شوراهای شهر در استان ایلام هیچگونه مذاکره‌ای در مورد شخص خاصی در سمت شهردار با اینجانب اینجانب مطرح نشده است.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: اگر هر کدام از اعضای شورای شهر در مناطق مختلف استان ایلام یک مورد توصیه بنده را در مورد شهردار شدن فرد خاصی داشتند حاضرم به صورت عمومی از رسانه‌های استان ایلام از عموم مردم استان عذرخواهی کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در فضای مجازی مطالبی طرح می‌شود که هیچکدام از آنها واقعیت نداشته و کذب محض است، من در عزل و نصب شهردار پیشین دخالت نداشته‌ام.

این مسوول اضافه کرد: اگر استاندار ایلام به هر دلیلی سمت مشاوره‌ به قبادیان شهردار پیشین می‌دهد حتما تشخیص داده و من نمی‌توانم در کارهای استاندار دخالتی داشته باشم.

پولادی تصریح کرد: صدور حکم مسوولیت در اختیار استاندار بوده و من به عنوان معاون استاندار ایلام حق دخالت نداشته و ندارم و این امور در اختیار استاندار است.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: برخی از دوستان در فضای مجازی به طرح مطالب تهدیدآمیز و ... پرداخته و برخی از مطالب نیز وارد مقوله توهین و تهمت و ... شده است که انتظار است اخلاق در نوشتن مطالب رعایت شود.

پولادی تصریح کرد: اعضای شورای شهر مهران بارها و بارها با بنده تماس گرفته و نظر مشورتی در مورد شهردار مهران خواسته‌اند که صریحا اعلام کردم که هیچ دخالتی نداشته و ندارم.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: در مورد انتخاب شهردار ایلام نیز هیچ گزینه‌ای نداشته و دخالتی هم ندارم و اعضای شورا هر شخصی را انتخاب کنند و مراحل قانونی او طی شد قطعا تا زمانی که شهردار باشد از او حمایت خواهیم کرد.

نظرات ارسال نظر