امام جمعه ایلام: نماز عید فطر در مصلای ایلام برپا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، آیت‌الله محمدنقی لطفی ظهر امروز در نشست دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص میزبانی از نمازگزاران در روز عید سعید فطر اظهار داشت: آمادگی دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برای برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: بر این اساس امروز نشست دستگاه‌های اجرایی استان برای میزبانی از نمازگزاران در روز عید سعید فطر تشکیل شده است.

وی ادامه داد: اهمیت نماز عید سعید فطر بر هیچکس پوشیده نبوده و این روز از اعیاد بزرگ مسلمانان است که باید مراسم‌های ویژه این روز بزرگ که یکی از آنها برپایی نماز است، انجام شود.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: برپایی نماز جماعت به ویژه نماز عید سعید فطر نمایش قدرت دین مبین اسلام در برابر دشمنان است و باید برای برپایی این نماز تلاش ویژه‌ای شود.

لطفی تصریح کرد: باید با برپایی هرچه باشکوه تر نماز عید سعید فطر اتحاد و همبستگی ملت ایران را به تمام دشمنان اسلام نشان دهیم و در استان ایلام نیز این مهم محقق خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: در این نشست مقرر شد که دستگاه‌های اجرایی مرتبط نسبت به ارائه سرویس ایاب و ذهاب، نصب بنر، استقرار خودروهای امدادی، اطلاع‌رسانی به موقع از طریق رسانه استانی و برپایی ایستگاه‌های جمع‌آوری فطریه اقدام کنند.

وی از آمادگی دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برای برگزاری نماز عید فطر خبر داد و افزود: در این نشست همچنین اعلام شد که نماز عید سعید فطر راس ساعت 7 صبح در مصلای امام خمینی شهر ایلام برگزار می‌شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز