یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکن مهر ایلام هفته دولت به بهره برداری می رسد

به گزارش ایرنا، سید کمال الدین میرجعفریان شامگاه یکشنبه در نشست شورای تامین مسکن استان اظهار کرد: از مجموع 18 هزار و 134 واحد مسکن مهر استان 15 هزار و 54 واحد به بهره برداری رسیده که این تعداد شامل مسکن مهر شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت ، مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و بهسازی بافتهای فرسوده شهری است.
وی افزود: یک هزار و 257 واحد در شهرهای دهلران ، دره شهر و ایلام با تکمیل زیر ساخت های آب و برق و ... آماده بهره برداری هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: سایر مسکن مهرهای استان به دلیل تکمیل نشدن سهم آورده از سوی متقاضیان و انصراف متقاضیان تکمیل نشده هم اکنون طبق بخشنامه های صادره از وزارت راه وشهرسازی آگهی فروش این واحدها در شهرهای دهلران، آبدانان و دره شهر از طرف این اداره کل به مردم استان رسیده است.
میرجعفریان یادآور شد: برای واگذاری این واحدها شرایط چهارگانه قبلی (متاهل و سرپرست خانوار بودن – پنج سال سابقه سکونت - مالکیت شخصی – مالکیت دولتی) حذف شده است و تا پایان شهریور سال جاری متقاضیان می توانند به این اداره کل مراجعه کنند.
لازم به ذکر است در سایتهای مسکن مهر استان تا کنون 26 پروژه جانبی شامل مدرسه، مجتمع تجاری، مسجد، فضای سبز، دیوار حائل و جدول کشی و زیرسازی و آسفالت معابر توسط اداره کل راه وشهرسازی استان ایلام به اجرا درآمده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز