تخلفات رانندگی در شهر ایلام از ابتدای مرداد با دوربین ثبت می شود

سرهنگ نورالله خادم روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تخلفات رانندگی در هسته مرکزی شهر ایلام از این تاریخ با استفاده از دوربین ها ثبت و ضبط شده و قبض جریمه توسط اداره پست به آدرس مالکان وسیله نقلیه ارسال می شود.
وی هدف از اجرای این طرح را کاهش تخلفات ، تسهیل در عبور و مرور و انضباط اجتماعی عنوان کرد و یادآور شد: تخلفاتی همچون عبور از چراغ قرمز ، حمل مسافر با وسیله شخصی ، توقف دوبله و یا هرگونه توقفی که منجر به سد معبر شود، توسط دوربین ها ثبت و اعمال قانون شده و قبض جریمه از طریق پست به آدرس مالکان ارسال می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام از رانندگان خواست نسبت به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته و از هرگونه تخلف حادثه ساز ، توقف دوبله و توقفی که منجر به سد معبر شود، جدا خودداری کنند.
خادم تاکید کرد: دوربین های سطح شهر در هسته مرکزی در تقاطع سعدی ، ابتدای تختی ، سعدی شمالی و جنوبی ، میدان 22 بهمن ، ابتدای سیدالشهداء ، ابتدای آیت الله حیدری ، بخصوص ایستگاه هفت چشمه ، میدان کشوری ، تقاطع رسالت و حیدری ، تقاطع رسالت و مدرس و میدان مادر جانمایی شده و امیدواریم رانندگان از انجام تخلف بویژه در این مناطق پرهیز کنند.
وی از مسئولان شورای ترافیک بویژه معاونت عمرانی ، شهرداری ، فرمانداری و نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: در صدد هستیم تخلفات رانندگی در تمامی معابر سطح شهر را از طریق دوربین کنترل و بصورت الکترونیک قبض جریمه را صادر و به آدرس مالکان ارسال کنیم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز