سفر فتاح به ایلام/ جشن اشتغال ۱۵۱۰ خانوار مددجوی ایلامی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام، از سفر پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور به این استان خبر داد.

 

 ضیاء رضایی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام، صبح امروز(24 خرداد) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: جشن خوداشتغالی 1510 خانواده مددجوی این نهاد با حضور مسئولان استانی و کشوری در محل مرکز رفاهی لاله ایلام برگزار می‌شود.

 

وی، افزود: این تعداد خانواده مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام در چند سال اخیر با دریافت تسهیلات مناسب، آموزش‌های کارآفرینی و مهارتی و حمایت‌های این نهاد توانسته‌اند در زمینه درآمد خانواده و اشتغال‌زایی به خودکفایی برسند و هزینه‌های خانوارهای خود را تأمین کنند.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام،  با اشاره به اینکه این تعداد از خانواده‌ها از پوشش این نهاد خارج‌شده یادآور شد: همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کارآفرینان برتر این نهاد و دستاوردهای خانوارهای خودکفا در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

 

رضایی، دیدار با مسئولان استانی، بازدید از منازل مسکونی احداثی مددجویان تحت حمایت شهر ایلام، نشست با مدیران و مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس کمیته امداد کشور به این استان است.

 

وی، در پایان خاطرنشان کرد: شناسایی استعداد و توانایی‌هایی مددجویان در زمینه‌ اشتغال یکی از فعالیت‌های مهم این نهاد است که در این زمینه چهار مرحله آموزش، تأمین تسهیلات بانکی، نظارت و خوداتکایی را در کنار توجه به مسائل معنوی در دستور کار قرار دارد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز