تصادف زنجیره ای در محور ایلام – چوار

فرمانده پلیس راه استان ایلام گفت: تصادف زنجیره ای بعلت واژگونی کامیون حامل سوخت و بارندگی در محور ایلام – چوار رخ داد.

 

به گزارش قدس آنلاین از ایلام، سرهنگ محسن ناصری با بیان اینکه صبح امروز در منطقه ششدار و در محدوده پاسگاه شهید فرجیان زاده، مقداری گازوئیل از یک کامیون عبوری به روی جاده ریخته شد که با توجه به بارندگی موجب لغزنده شدن سطح این جاده گردید، اظهارداشت: پس از این حادثه یک دستگاه سواری سمند هنگام عبور از این نقطه به دلیل لغزندگی جاده از مسیر خود منحرف شد و به شدت با 2 دستگاه سواری پراید و پژو در سمت مخالف برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه رانندگی هیچگونه خسارت جانی در بر نداشته است، افزود: این حادثه موجب وارد آمدن خسارت بسیاری به خودرو شده است.

فرمانده پلیس راه استان ایلام به وجود پیچ تند و رمپ گریز از مرکز در این نقطه اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: متأسفانه این نقطه حادثه خیر است و از ابتدای امسال تاکنون حدود 12 حادثه رانندگی که بیشتر آنها به واژگونی منجر شده در این نقطه حادثه خیز رخ داده است.

سرهنگ محسن ناصری با تأکید بر اینکه اصلاح هندسی و تعریض این نقطه مورد تاکید پلیس راه است، بیان داشت: این موضوع در شورای ترافیک استان نیز مطرح شده که امیدواریم هر چه سریع تر و با همکاری نهادهای مسئول شاهد برطرف شدن این مشکل و پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی ناگوار باشیم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز