اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در ایلام/ سالن نمایش فیلم فرهنگ در ایلام افتتاح می شود

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری آیین افتتاح سالن نمایش فیلم فرهنگ به مناسبت روز ملی سینما در مرکز این استان خبر داد.
 

 

عمران خودآموز، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عصر امروز(23شهریور) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: این آیین ساعت 9 صبح روز سه شنبه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار می شود.

 

وی، با بیان اینکه در آیین افتتاح این سالن نمایش فیلم محمد رسوالله(ص) ساخته مجید مجیدی برای اولین بار در استان ایلام اکران می شود، افزود: با توجه به پیگری های صورت گرفته با اداره کل سیمنای حرفه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت تهیه پخش  فیلم محمدرسول الله(ص)، این فیلم از فردا سه شنبه به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اکران می شود.

 

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت:  این فیلم هر روز در سه سانس در سالن نمایش فیلم فرهنگ واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام به ظرفیت 220 صندلی  اکران می شود که در نبود  سینما در ایلام، سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام  به تجهیزات پیشرفته دیجیتالی  مجهز شده و زمینه نمایش فیلم سینمایی فراهم شده است.

 

خودآموز، بیان کرد: تدابیری اندیشیده شده که این سالن نمایش فیلم  بتواند به عنوان جایگزینی برای سینما تا زمان  ساخت سینما قدس ایلام در نظر گرفته شود و هماهنگی با شرکت پخش کنندگان فیلم های سینمایی ایران  صورت گرفته و  بنابر این است نمایش فیلم در این سالن تداوم داشته  و بتوانیم فیلم های روز کشور را در این سالن نمایش دهیم.

 

وی، اظهار کرد: آیین افتتاح رسمی سالن نمایش فیلم فرهنگ و بزرگداشت روز ملی سینما با حضور مردم، مسئولان  و علاقه مندان به فیلم و سینما در مجتمع فرهنگی و هنری ایلام برگزار می شود و بعدازظهر نیز اولین اکران فیلم محمد رسول الله(ص) صورت می گیرد.

 

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: دستگاه های فرهنگی  و اجرایی استان به منظور حمایت از این فیلم فاخر و رزرو سانس اختصاصی می توانند با شرکت مجری اکران فیلم محمد رسول الله(ص) با شرکت آرین فیلم در تماس باشند.

 

خودآموز در پایان خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم نیز می توانند برای تهیه بلیط به مراکز اعلام شده و مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد واقع در خیابان پیروزی شهر ایلام مراجعه کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 17ماه و 6روز