حال هوای مهران حسینی شد/ خانه ها شهر مهران، بیت الحسین(ع) است

امام‌جمعه مهران، گفت: مردم شهر مهران در آستانه اربعین حسینی با تمام وجود آماده خدمت‌رسانی به مردم و زائران حسینی برای حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی سال جاری هستند.

 

 

حجت‌الاسلام روح‌الله ولدبیگی، امام‌جمعه مهران، صبح امروز(1 آذر) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: شهر مهران در آستانه اربعین حسینی حال و هوای خاصی پیداکرده و تمام شهر  مهران به موکب تبدیل‌شده است.

 

وی، افزود: ایستگاه‌های صلواتی در آستانه اربعین حسینی 4 روز است به زائران حسینی خدمات‌رسانی می‌کنند و ستاد اسکان مردمی در مهران تشکیل‌شده و آماده‌به‌خدمت به زائران به‌صورت 24 ساعته هستند و زوار را در مکان‌هایی که تهیه‌شده اسکان داده می‌شوند.

 

امام‌جمعه مهران، گفت: ظرفیت اسکان 10 هزار نفر در شب در این شهر وجود دارد که در  روزهای آینده که حجم جمعیت بیشتر می‌شود  ظرفیت ستاد اسکان در شهر مهران نیز بالاتر خواهد رفت و تمام شهرستان و استان ایلام اعم از دولت و ملت دست‌به‌دست هم داده‌اند تا بتوانند خدمات خوبی به زوار حسینی ارائه دهند.

 

حجت‌الاسلام ولدبیگی، بیان کرد: سال همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت که مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده به‌طور اکمل در شهرستان مهران و استان ایلام در ایام اربعین حسینی رقم خورده و همه مردم دست‌به‌دست  به هم دادند که خدمات خوبی به زائران ارائه دهند.

 

وی، بابیان اینکه قلب مردم مهران و استان ایلام  به وسعت تک‌تک مردمی است که مرز مهران را  برای تردد  به سمت کربلای معلی انتخاب کرده‌اند و  باید گفت که چشم ما فرش زائران حسینی است چراکه باورمان این است خدمت به زائران حسینی کمتر از زیارت اربعین حسینی نیست.

 

امام‌جمعه مهران، بابیان اینکه از استان‌ها  و شهرستان‌های دیگر در شهر مهران حاضرشده و موکب‌هایی برای خدمت به زائران دایر شده است، افزود: تمام  خانه‌های شهر مهران بیت الحسین است و با تمام وجود خود را خادم امام حسین(ع) می‌دانند تا مدال نوکری امام حسین(ع) را به گردن بزنند.

 

حجت‌الاسلام ولدبیگی، در پایان خاطرنشان کرد: از مردم ایران اسلامی تقاضا داریم که بدون ویزا و گذرنامه معتبر ه مرز مهران مراجعه نکنند که موجب معطلی این عزیزان و همراهان آنان در مرز مهران می‌شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز