قاتل شهروند ایلامی دستگیر شد

فرمانده انتظامي استان ایلام گفت: قاتلي كه عصر امروز با ضرب گلوله كلت كمري، يك شهروند ايلامي« م-ص- ل» را به قتل رساند، در سريعترين زمان ممكن دستگير شد.

 

به گزارش قدس آنلاين از ايلام، سردار علي دولتي در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما با بيان اينكه به دنبال يك ايجاد مزاحمت و اختلافات خانوادگي، اين مسئله به محكمه قضايي ارجاع مي شود و صلح و سازش صورت مي گيرد، اظهار داشت: متأسفانه دقايقي پس از ايجاد صلح و سازش، قاتل با شليك گلوله، به زندگي اين شهروند پايان مي دهد.

وي با اشاره به اينكه پس از و قوع قتل، پليس سريعاً در جريان امر قرار مي گيرد و دستگيري قاتل را در دستور كار خود قرار مي دهد، افزود: پليس در سريع ترين زمان ممكن، قاتل« خ » را دستگير نموده و جهت سير مراحل قانوني، تحويل محاكم قضايي داده است.

فرمانده انتظامي استان ایلام با تأكيد بر اينكه برخورد پليس با هنجارشكنان، قانون شكنان، اراذل و اوباش و مزاحمين نواميس مردم، بدون اغماض و مقتدرانه خواهد بود، تصريح كرد: از مردم فهيم و بصير استان انتظار مي رود كه تنها قانون را ملاك عمل خويش و محاكم قضايي را نيز مأمني براي حل و فصل اختلافات خود قرار دهند و از اقدامات خودسرانه به شدت پرهيز كنند.

نظرات ارسال نظر
  • علیدر تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴

    خودش تسلیم شد.

    پاسخ به این نظر
  • johnدر تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴

    صلح و سازش یک طرفه ای به دلیل اعمال نفوذ ... مسولان باید پاسخگو باشند

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -13روز