پنج‌شنبه 28 شهریور 1398

پارکینگ ۶۰ هکتاری مهران برای ایام اربعین حسینی آماده است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام از آماده سازی پارکینگ 60 هکتاری مهران و اجرای طرح پروژه روشنایی و قطعه بندی این پارکینگ بزرگ برای استقرار و پارک خودروهای زوار شرکت کننده در آیین اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نورالله خادم گفت: طرح تکمیل پروژه پارکینگ بزرگ مهران و تجهیز آن به سیستم روشنایی، آبرسانی و همچنین قطعه بندی در دستور کار قرار گرفته و اجرای این کارها با سرعت ادامه دارد.
وی افزود: پارکینگ بزرگ شهر مهران واقع در ابتدای کمربندی مسیر دهلران به مهران است و در ایام اربعین مورد استفاده زوار برای پارک خودروهایشان قبل از ورود به شهر مهران قرار می گیرد.
رییس پلیس راهور ایلام با اشاره به اینکه شهرداری مهران با همکاری شهرداری منطقه 5 تهران مسئولیت تجهیز پارکینگ را بر عهده دارد، تاکید کرد: تمام تلاش پلیس برای تسهیل در تردد زائران و عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) در استان ایلام بخصوص شهر مرزی مهران است. 
سرهنگ خادم با اشاره به قطعه بندی پارکینگ بزرگ مهران یادآور شد: پارکینگ 60 هکتاری به پنج قطعه بزرگ تقسیم شده و بوسیله تجهیزات مورد نیاز قطعه بندی آن برای پارک خودروها در حال انجام است.
وی گفت: در قسمت انتهایی این پارکینگ بزرگ، پارک سوار ویژه اتوبوس ها احداث شده تا زائران بتوانند پس از پارک خودروهای خود به سهولت با وسایل نقلیه ای عمومی که پیش بینی شده به پایانه مرزی مهران عزیمت کنند.
سرهنگ خادم به زائران توصیه کرد از پارک خودرو در معابر شهر مهران جدا خودداری کرده و به هیچ عنوان از وسایل نقلیه باری، وانت بارها و همچنین موتور سیکلت برای تردد تا پایانه مرزی استفاده نکنند.
نظرات ارسال نظر