دوشنبه 18 آذر 1398

قطعی آب در شهر ایلام تا پنج روز آینده ادامه خواهد داشت

معاون عمرانی استانداری ایلام گفت:50 درصد از مناطق شهری ایلام دچار قطعی آب هستند و با توجه به تخریب 100 درصدی چشمه های تامین کننده آب ایلام،این قطعی تا پنج روز آینده هم ادامه خواهد داشت.

شاپور پولادی معاون عمرانی استانداری ایلام در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار گفت:  وقوع سیل چهره ایلام را دگرگون کرده و تمام اعضای مدیریت بحران استان ایلام بسیج شده تا بتوانند مشکلات به وجود آمده را مرتفع کنند.

وی اظهار کرد: 40 درصد به منازل مسکونی و تاسیسات شهری خسارت وارد شده است و بخشی از ساختمان‌های دولتی نیز دچار حادثه شده‌اند.

پولادی افزود:50 درصد از مناطق شهری ایلام دچار قطعی آب هستند و با توجه به تخریب 100 درصدی چشمه های تامین کننده آب ایلام،این قطعی تا پنج روز آینده هم ادامه خواهد داشت.

معاون عمرانی استانداری ایلام تاکید کرد:از ستاد بحران کشور و استانهای همجوار درخواست کمک شده و تانکرهای آب رسان به استان اعزام شده اند.

وی عنوان کرد:برای تامین آب شرب مردم،آب معدنی در ساعات آینده ما بین مردم شهر ایلام توزیع خواهد شد.

پولادی تصریح کرد:از مردم شهر ایلام می خواهیم تا با مسئولان و امداد رسانان همکاری داشته باشند و برای مرتفع شدن مشکلات صبر داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری ایلام  تصریح کرد: امیدوارم شرایط جوی در استان بهبود یابد تا بتوانیم به مردم ارائه خدمات داشته باشیم.

نظرات ارسال نظر