۴۰ اثر برتر خبرنگاران استان ایلام تجلیل می شوند

رئیس خانه مطبوعات استان ایلام گفت: ۴۰ اثر برتر خبرنگاران استان ایلام تجلیل می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ارشاد ایلام، عبدالحمید کرمی، مجموع آثار نهایی ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را ۳۹۲ مورد اعلام کرد و گفت: از این تعداد، ۱۲۳ اثر در بخش ویژه، ۸۳ اثر در بخش خبرگزاری ها و ۱۸۶ اثر از مطبوعات و پایگاه های خبری - تحلیلی مجاز استان ارسال شده است.

وی اظهار کرد: استقبال و مشارکت اهالی رسانه در جشواره امسال مطلوب و چشمگیر بوده و قرار است از مجموع آثار راه یافته ۴۰ اثر برتر انتخاب و در جشنواره روز خبرنگار که امروز شنبه برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گیرند.

به گفته رئیس خانه مطبوعات ایلام، داوری آثار جشنواره امسال توسط داورانی از دفتر مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود.

کرمی تاکید کرد: جشنواره امسال با هدف بررسی آثار یکساله فعالان این عرصه و معرفی آثار برتر در دو بخش آزاد و ویژه به منظور تولید آثار فاخر مطبوعاتی، هم افزایی تجارب و ابتکارات نشریات محلی، ایجاد انگیزه رقابت سالم بین خبرنگاران و نشریات محلی استان ایلام و تجلیل از خبرنگاران فعال و برتر برگزار می شود.

وی یادآور شد: مجری این جشنواره، خانه مطبوعات استان ایلام با همکاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد، استانداری ایلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام است.

اکنون ۴۳ نشریه محلی، نمایندگی ۶۴ روزنامه سراسری و دفتر ۱۱ خبرگزاری فعالیت دارند و بیش از ۱۰۰ نفر نیز بعنوان خبرنگار در رسانه های استان ایلام فعالیت می کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز