دوشنبه 18 آذر 1398

۳ کشته در تصادف کامیون با پراید در جاده مهران + عکس

برخورد کامیون با یک دستگاه سواری پراید در جاده ارتباطی شهرستان مرزی مهران محدوده مهدی آباد سه کشته بر جا گذاشت. 
 
فرمانده پلیس راه ایلام در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این سانحه حوالی ساعت یک بامداد امروز در منطقه مهدی آباد در 15 کیلومتری جاده ایلام به مهران رخ داده است. 

سرهنگ محسن ناصری افزود: خواب آلودگی راننده پراید منجر به انحراف چپ خودرو و برخورد با یک دستگاه کامیون شد که در این حادثه علاوه بر راننده، 2 سرنشین دیگر سواری پراید نیز کشته شدند. 

3 کشته در تصادف کامیون با پراید در جاده مهران

جاده ارتباطی ایلام به مهران بدلیل عبور کامیون های حامل کالا و اتوبوس های مسافربری حامل زوار عتبات عالیات با حجم بالای تردد روبرو است و در ماه های اخیر شاهد وقوع تصادف های متعددی در این مسیر ارتباطی هستیم. 

روز سه شنبه نیز در همین مسیر ارتباطی شاهد انحراف و واژگونی یک دستگاه سواری سمند بودیم که به مرگ چهار سرنشین آن منجر شد. 

عملیات تعریض و دو بانده شدن جاده ایلام - مهران از سال گذشته در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام قرار گرفته و در قطعات مختلف این امر در حال انجام است. 

به گفته مسولان این اداره کل، تعریض این جاده پر تردد تا قبل از اربعین امسال زیر بار ترافیک قرار می گیرد ضمن اینکه در بخش هایی از این جاده تعریض مسیر انجام شده است.

3 کشته در تصادف کامیون با پراید در جاده مهران

3 کشته در تصادف کامیون با پراید در جاده مهران

نظرات ارسال نظر
  • حیدرپیریدر تاریخ ۹ شهريور ۱۳۹۴

    واقعاًمایه تأسفه هرروز توی همین جاده اتفاقات بسیار وحشناکی برای همشهریان ایلامی بوقوع می پیوندد ولی هیچ کس فکری برای راههای ایلام نمی کند.این اتفاقات هر جای دیگه رخ می داد حتماًباعث تغییرات درآن مسیر می شدولی چندسال درهمین جاده شاهد حوادث بسیار خطرناک بوده ایم تازه حالا میگویند میخواهند جاده را تعریض نمایند. این جاده ازخیلی وقت پیش می بایست چهاربانده می شد.مسئولین فقط وعده دادند.

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۱۰ شهريور ۱۳۹۴

    راستی آیا میدانید اگر این جاده مهران نبود شما همیشه جای یک خبرتون خالی بود

    پاسخ به این نظر