یک‌شنبه 4 اسفند 1398

استاندار ایلام: آمار بیکاری در استان ایلام بالا است!

استاندار ایلام گفت: با توجه به بالا بودن آمار بیکاری در استان ایلام به خصوص در گروه سنی ۲۹-۲۰ سال، عملکرد ضعیف مسئولان در زمینه عدم پرداخت اعتبارات اشتغالزایی مصوب به هیچ وجه قابل قبول نیست.

به گزارش تسنیم، محمدرضا مرواید در جلسه ستاد اشتغالزایی استان ایلام، با اظهار نارضایتی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و مسئولان بانک‌های استان در زمینه عدم پرداخت مناسب تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان، اظهار داشت: استان ایلام در زمینه پرداخت اعتبارات مصوب در رتبه آخر کشور قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به بالا بودن آمار بیکاری در استان ایلام به خصوص در گروه سنی 29-20 سال، عملکرد ضعیف مسئولان در زمینه عدم پرداخت اعتبارات اشتغالزایی مصوب به هیچ وجه قابل قبول نیست.

استاندار ایلام عنوان کرد: طبق برنامه تدوین شده در ابتدای سال باید 50 درصد اعتبارات تا مهرماه پرداخت می‌شد. اما نگاهی به آمار پرداختی‌ها مشخص می‌کند در این زمینه عملکرد مسؤلین استان نامطلوب بوده است.

وی در زمینه پرونده‌های موجود در شعب بانکی که به دلایل مختلف بلاتکلیف مانده‌اند، اظهار داشت: مسئولان شعب بانک‌ها با بررسی این پرونده‌ها، پرونده‌های با ایراد غیرقابل حل را به دستگاه‌های اجرایی عودت دهند تا این دستگاه‌ها متقاضیان دیگر را جهت دریافت تسهیلات معرفی کنند.

به گزارش تسنیم، با توجه به مذاکرات صورت گرفته در این جلسه مقرر شد که مسئولان در زمینه پرداخت اعتبارات تلاش کنند و ظرف دو هفته نتیجه اقدامات خود را در جلسه کارگروه ارائه کنند.

نظرات ارسال نظر
 • امیر حسنیدر تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۴

  وقتی که استاندار شاکیه پس مسئول کیه؟ مشکل اینه مسئولین ما به جای اقدام عملی خودشون از وضع موجود شاکی هستند! حتماً کسی از یه کشور دیگه باید بیاد مشکل رو حل کنه.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۴

  جالبه!معلوم نیست کی باید پیگیر این معزل بشه؟نماینده محترم مجلس؟حتما نه؟استاندار؟ حتما نه!پیدا کنید لبو فروش را!!!!!!!! در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی که الان دومین دوره اش درحال ثبت نام هست از مجموع حدود 2000 نفر سهم تمام استان ایلام حدود 18 نفر هستش که حداقل 10 نفرشون شرایط خاص ان....لا الله الا الله !

  پاسخ به این نظر
 • بنده خدادر تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام آقای استاندار عزیز از حرف تا عمل هزار فرسخ فاصله است جنابعالی به عنوان استاندار یک استان مهم و مرزی چکار کردین خوب شما یک مسئول مهمی در استان هستین گوش مردم از این حرفهای به ظاهر دلسوزانه پر شده ما باید تابع ولایت باشیم شما به عنوان استاندار چند بار جلسه گذاشتین برای بیکاری جوانها جزء فقط حرف از جناح بازی و طرفداری از یک گروه می کند امام صادق (ع) می فرمائید یک مسئول باید اینقدر کار برای مردم بکند که آثار خستگی در ظاهرش مشخص باشد شما آیا جزء این گونه مسئولینی که امام معصوم میفرماید هستین شما به عنوان یک استاندار چند بار تذکر به اداره جات دادین برای اینکه از نیروهای بومی چه به صورت رسمی چه بصورت غیر رسمی استفاده کنند اقدامات مثمر ثمر شما چه بوده آۀیا پیش خداوند سبحان چه جوابی دارین بگین

  پاسخ به این نظر