چهار‌شنبه 20 فروردین 1399

روزهای سخت یک مادر و سه دختر یتیم

در گوشه ای از یک روستای محروم در استان ایلام مادری با سه دخترش بدون سرپرست در آلونکی که قبلا محل نگهداری احشام بوده است زندگی می کنند.

موسسه خیریه نسیم وصال؛ در گوشه ای از یک روستای محروم در استان ایلام مادری با سه دخترش بدون سرپرست در آلونکی که قبلا محل نگهداری احشام بوده است زندگی می کنند.

این مادر وسه دختر بدون سرپرست و فاقد کوچکترین منبع درآمدی هستند پدر خانواده سالها پیش فوت نموده است واکنون بی سرپناه وبی سرپرست در اتاقکی زندگی را به سختی سپری می کنند.

تنها منبع تامین زندگی آنان یارانه پرداختی دولت و مستمری ناچیزی است که توسط کمیته امداد امام به آنان پرداخت می شود.

مردم روستا باکمک هم، چهاردیواری یک ساختمان را برایشان در روستا برپا نموده اند اما بدلیل عدم توان به همان شکل باقی مانده است ،یکی از اهالی روستا موضوع را به خیریه نسیم وصال گزارش داد که پس از بازدید مدیرعامل موسسه از روستا ومحل زندگی ایشان موضوع دردستور کار قرار گرفت.

حقیقتا این مادر وسه دختر یتیم او زندگی را به سختی در این اتاقک محقر که در روزهای بارانی به شدت چکه می کند سپری می نمایند

اینک ما برآنیم که با یاری شما مردم خوب وخیر هموطن دست به دست هم داده تا ساختمان مسکونی این مادر و دختران یتیمش را تکمیل نماییم تا بتوانیم زندگی راحت تری را برای آنان رقم بزنیم.

شماره حساب‌ها

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴

شماره حساب: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

 شماره حساب بانک ملت: ۵۰۹۲۷۹۱۵۸۵

شماره حساب بانک ملی: ۰۱۰۹۳۵۳۵۶۰۰۰۰

شماره شبا:IR610120010000005092791585

بصورت آنلاین هم می‌توانید کمک کنید

گزارش عملکرد

پیرو انتشار گزارشی با عنوان "بیایید از درد ورنج ابوالفضل بکاهیم" در تاریخ 2 دی ماه 94 موسسه نسیم وصال اعلام کرد به همت شما همراهان عزیز هزینه های درمان ابولفضل تامین و در حال حاضر ایشان به پزشک متخصصی در ایلام معرفی و مراحل درمان در حال انجام است. 

همچنین خبری با عنوان "کمک به تهیه جهیزیه برای عروس آبرومند" که در تاریخ 29 آذر 94 در وبسایت فرارو منتشر شد، موسسه نسیم وصال اعلام کرد که به لطف خدا و یاری شما عزیزان مبلغ هفت میلیون تومان جمع آوری شد و ۴ جهیزیه تحویل نوعروسان نیازمند گردید.

نظرات ارسال نظر