چهار‌شنبه 20 فروردین 1399

اسامی ۳ نامزد مورد حمایت اصولگرایان ایلام در انتخابات مجلس مشخص شد

قائم مقام جبهه متحد اصولگرایان ایلام گفت: اسامی سه نامزد مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان ایلام در انتخابات مجلس مشخص شده است.
  

خدابخش داوودی‌نصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در نشست‌های هفتگی با اعضای شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان و نیروهای معتمد انقلاب اسلامی از بین 6 نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران این سه نامزد مورد حمایت اصولگرایان شناسایی شده و به زودی اسامی آنان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

قائم مقام جبهه متحد اصولگرایان ایلام گفت: امروز نیز نشستی با حضور برخی از نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات با حضور اعضای شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان برگزار شد و نظرات این شورا و همچنین نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات شنیده شد.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود ظرف روزهای آتی اسامی این سه نامزد مورد حمایت جریان اصولگرا در استان ایلام از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شود تا مردم ولایتمدار استان ایلام آنان را مورد تفقد خود در دور دوم انتخابات قرار دهند.

این فعال سیاسی اضافه کرد: سعی ‌شده در حوزه انتخابیه ایلام دو نامزد و در حوزه انتخابیه دهلران نیز یک نامزد مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان معرفی و مشخص و اطلاع‌رسانی شود.

نظرات ارسال نظر