سه‌شنبه 29 بهمن 1398

چه کسانی تاکنون برای نامزدی مجلس شورای اسلامی در استان ایلام نام‌نویسی کرده‌اند+جدول

چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز استان‌ها آغاز شد.

به گزارش آواي مهران ،چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز استان‌ها آغاز شد.
ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28 آذر آغاز و تا 4 دی ادامه خواهد داشت.
فعالیت هیأت‌های اجرایی انتخابات مجلس از 28 آذر آغاز می‌شود، هیات‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی 10 روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می‌دهند.
پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا 5 اسفند ادامه خواهد یافت.
تعداد نمایندگان مدنظر این دوره 290 نفر است که در حال حاضر 287 نماینده به دلیل فوت سه تن از نمایندگان در مجلس حضور دارند.
روز اول ثبت نام
در روز اول ثبت نام و در حوزه انتخابیه استان 14 نفر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

عمران علی محمدی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

2

لطیف صادقی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

3

عباس نصرالهی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

4

مهدی شریفی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

5

یاسر منصوری

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

6

موسی حاتمی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

7

علی احمد هاشمی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

8

روح اله محمد زاده

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

9

حشمت امیری مجد

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

10

حشمت اله شریفی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

11

موسی جوزی

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

12

بهزاد علیزاده

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

13

سایه میر خدارحمی

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

14

حمید میرزایی نیا

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

روز دوم ثبت نام 
در روز دوم ثبت نام و در حوزه انتخابیه استان 10 نفر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

سارا فلاحی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

2

روح اله جمالوندی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

5

کامران خوش نگار

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

4

سعید رحیمی پور

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

5

امین آزاد پور

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

6

حجت اله شیرزادی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

7

مالک شعاعی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

8

حجت اله اکبری

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

9

بیت اله نوریان

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

10

علی مهدوی

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

روز سوم ثبت نام
پرونده روز سوم در حوزه انتخابیه استان با ثبت نام 12 نفر از نامزدهای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی بسته شد.

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

علی محمد محمدی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

2

حجت اله لطیفیان

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

3

محمد نقی خیری

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

4

غلامرضا رحمانی پور

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

5

شاهین رستمی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

6

علی علیپور

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

7

بهزاد جوانمرد

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

8

علیرضا زمانی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

9

صادق چراغی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

10

نعمت صفری

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

11

تقی محمدی 

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

12

شادمهر کاظم زاده

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

 

روز چهارم

چهارمین روز  ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  دقایقی پیش همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های حوزه های انتخابیه سراسر کشور آغاز شد.

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

سیدمحمد طاهری مقدم

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

2

محمدرضا ناصری شوهان

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

3

علی احمد جوهریان

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

4

احمد محمدی

ایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول

5

نجف مهری پور

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

6

محمد باصره 

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

7

شهیاد آبنار

دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

8

 

نظرات ارسال نظر