استاندار ایلام: حذف ویزا کذب محض است/ بدون ویزا به مهران نیایید

استاندار ایلام گفت: برخی گفته‌ها مبنی بر حذف ویزا و امکان تردد بدون ویزا از مرز کذب محض است و هموطنان عزیز بدون ویزا به مرز مهران نیایند.

مهندس «محمدرضا مروارید» در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته از اربعین سال گذشته شاهد خدمات‌رسانی مناسب به زائران و برطرف شدن بسیاری از مشکلات پارسال و خدمت فراتر از امکانات موجود استان به زوار عزیز هستیم و هم‌اینک تردد در مرز مهران کاملا روان است.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین مشکلات امسال این است که تعدادی از هم‌وطنان با وجود اطلاع‌رسانی‌هایی که  از طریق رسانه‌ی ملی و دیگر رسانه‌ها می‌شود بدون در دست داشتن ویزا به مرز مهران مراجعه می‌کنند که ناچاریم آنان را به مرکز استان برای گرفتن ویزا هدایت کنیم چون خروج بدون ویزا برخلاف برخی گفته‌‎ها ممنوع است و تعدادی که از مرز عبور کرده‌ بودند دستگیر و بلافاصله به کشور بازگردانده شدند.

نماینده‌ی عالی دولت در استان ایلام با تاکید بر اینکه برخی گفته‌ها مبنی بر حذف ویزا و امکان تردد بدون ویزا از مرز کذب محض است، گفت: هم وطنانی که می‌خواهند ایام اربعین سید و سالار شهیدان در عتبات عالیات باشند برای حفظ سلامتی و معطل نشدن خود بدون ویزا به مرز نیایند چون تصمیم دولت عراق برای ممانعت از ورود افراد بدون ویزا بسیار جدی است و باید به قانون این کشور احترام گذاشت.

نظرات ارسال نظر
  • نویددر تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۴

    با سلام من تازه از کربلا برگشتم،حدود بیست نفر از شهرای مختلف از مرز خارج شدیم که 12نفر ویزا نداشتن و کسی هم هیچ کاری بهشون نداشت و همه هم با هم برگشتیم.مسئولان دروغ میگن متاسفانه

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴

    باسلام به نظر شما کار خوبی بوده بدون ویزا به کشور دیگه سفر کردن ، برای خود افراد مشکل ایجاد خواهد شد . اگر هر کدام از آنها در کشور بیگانه دستگیر شوند مجازات زندان دارند . در ضمن خارج شدن از کشور از مسیر های قانونی نیازمند ویزای کشور مقصد است که توسط آن کشور باید کنترول شود

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز