یک‌شنبه 11 خرداد 1399

۷۰ درصد زائران اربعین از مرز مهران باز می‌گردند

معاون سیاسی - امنیتی استاندار ایلام گفت: پیش‌بینی می‌شود 70 درصد زائران اربعین از مرز مهران بازگردند.

«حسین کلانتری» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود 70 درصد زائران اربعین از مرز مهران بازگردند لذا همه امکانات و وسایل حمل‌ونقل را برای انتقال زائران و خدمات‌رسانی به آنها به کار گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه زائران نگران نباشند، مسئولان پای‌کار هستند، افزود: زائران عجله نکنند و برگشت خود را مدیریت کنند.

«مهرداد جهانی»، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های ایلام نیز گفت: روزانه بیش از 4000 اتوبوس وارد مرز مهران می‌شود و کار جابه‌جایی مسافران را انجام می‌دهند. به‌اندازه کافی اتوبوس در مرز مهران برای انتقال زائران مستقر شده و از پایانه مرزی تا پل زائر و شهر مهران با اتوبوس، زائران انتقال می‌یابند.

 

سردار «تقی امیری، جانشین پلیس راهور ناجا نیز اظهار کرد: همچنان محور ایلام به مهران سنگین اما روان است. به دلیل خروج خودروهای زائران از پارکینگ‌ها ترافیک سبک در آغاز شهر ایلام وجود دارد.

نظرات ارسال نظر
  • محمودیدر تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۴

    خوشبختانه هر سال شاهد عبور زوار عزیز اباعبداله الحسین از استان ایلام هستیم ولی متاسفانه مسولین بجای جذب اعتبارات و تکمیل طرحهای جاده ای نا تمام و ایجاد اتوبان تنها به جملات کلیشه ای و شعار دادن اکتفا می کنند

    پاسخ به این نظر
  • ناجی جوزیاندر تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴

    با سلام وخسته نباشید لازم است قبل از ورود به میدان قرآن خودروها به تعداد کافی ودر زمان بندی معینی وارد محدوده میدان شوند که موجب ترافیک سنگین نگردد (شخصاً یک طرف میدان را در 15 دقیقه طی نمودم)

    پاسخ به این نظر