اعلام آمادگی ۴۸۳ ناشر برای شرکت در نهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام

عمران خودآموز روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: این تعداد ناشر در سامانه موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران ثبت نام کرده اند و با توجه به فضای سه هزار و 600 متری مکان نمایشگاه، بیشترین ناشران برای شرکت در این نمایشگاه انتخاب خواهند شد.
وی با بیان اینکه امکان حضور ناشران استان هم در نمایشگاه فراهم است، ادامه داد: هماهنگی برای حضور ناشران معتبر استان ایلام در این نمایشگاه انجام گرفته است.
خودآموز اظهار کرد: این نمایشگاه پس از وقفه ای سه ساله سوم تا 9 دی ماه امسال با مشارکت دستگاه های عضو ستاد برگزاری نمایشگاه با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در سوله اداره کل غله استان برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام یادآور شد: در حاشیه این نمایشگاه برنامه های جانبی نظیر برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست تخصصی نقد کتاب نیز برنامه بریزی شده است.
وی اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه سراسری کتاب سال 91 در این استان برگزار شد و تا امسال به علت عدم تامین منابع مالی امکان برگزاری این نمایشگاه وجود نداشته است.

نظرات ارسال نظر
  • مانيشتدر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۴

    دست كاركنان اين حيطه درد نكند خدا قوت ميگويم. بدون كتاب زندگي خشك و بي احساس است. بدون كتاب توده مردم از همنشيني با يار مهربان و دوست هنرمند به بهره اند. نياز شديد داريم كه نمايشگاه هر ساله برگزار شود. دو سال عدم برگزاري اين نمايشگاه ضربه سنگيني بر جامعه ايلام وارد نموده است. اميدوارم تا نمايشگاه امسال آبي بر آتش دل كتابخوانها و جامعه فرهنگي استان باشد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -13روز