دوشنبه 30 دی 1398

زائران، خودروهایشان به تجهیزات ایمنی و زمستانی مجهز شود/ محورهای منتهی به مهران لغزنده است

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا به زائران به خصوص مالکان خودروهاي شخصي که از مهران عازم شهرهاي خود هستند، توصيه کرد: خودروهايشان به تجهيزات ايمني و زمستاني مجهز شود؛ در غير اين صورت حتما در اولين فرصت آن را تهيه کنند.
به گزارش خبرگزاري آريا،تجهيزات ايمني و زمستاني مجهز شود؛ در غير اين صورت حتما در اولين فرصت آن را تهيه کنند.
سردار " تقي مهري" به بارش نزولات آسماني در اغلب استان هاي کشور و نيز ريزش برف در نقاط کوهستاني خوزستان و نيز استان ايلام اشاره کرد و اظهارداشت: مسير ايلام به سمت کرمانشاه و همدان و همچنين ساير شهرهاي کوهستاني اين استان برفي است.
وي به بارندگي شب گذشته شهر مهران اشاره کرد و گفت: هواي امروز اين شهر، آفتابي است.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا به زائران به خصوص مالکان خودروهاي شخصي که از مهران عازم شهرهاي خود هستند، توصيه کرد: رانندگان خودروهايشان به تجهيزات ايمني و زمستاني مجهز شود؛ در غير اين صورت حتما در اولين فرصت آن را تهيه کنند.
سردار مهري با بيان اينکه "گردنه اسدآباد"، امروز کولاک و برفي است، گفت: مسيرهاي ايلام به سمت کرمانشاه به علت داشتن جاده هاي کوهستاني، برف گير است؛ همچنين در بسياري از استان ها به علت ريزش باران، جاده ها لغزنده است بنابراين به رانندگان عزيز توصيه مي کنيم ضمن توجه به توصيه هاي پليس با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا سفري ايمن داشته باشند.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا درباره آخرين وضعيت راههاي مواصلاتي مهران به ايلام، گفت: همچنان شاهد موج بازگشت زائران حسيني به داخل کشور هستيم.
اين مقام ارشد انتظامي به کمبود اتوبوس در شهر مهران طي دو روز گذشته اشاره کرد و گفت: به همت مسئولان 100 دستگاه اتوبوس از نقاط مختلف کشور به اين پايانه فرستاده شده است.
سردار مهري به برنامه ريزي هاي پليس براي انتقال زائران از مهران به شهرهايشان اشاره و تصريح کرد: در حال حاضر محور مهران - ايلام وضعيت ترافيک مناسبي دارد اما به علت بارندگي و نيز لغزنده بودن جاده در بعضي از پيچ ها ترافيک نيمه سنگين است ؛ در مجموع مشکل خاصي در اين رابطه وجود ندارد.

نظرات ارسال نظر