۴۳۴ هزار ایلامی واجد شرایط رای دادن در انتخابات هستند

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: ۴۳۴ هزار و ۶۳۷ نفر در استان ایلام واجد شرایط رای دادن در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حسین کلانتری شامگاه سه‌شنبه در نشست شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: به لطف خداوند روند برگزاری مراسم انتخابات در استان ایلام به خوبی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه اعضای ستاد انتخابات استان ایلام با رعایت اصل بی‌طرفی در حال انجام وظایف خود هستند افزود: تلاش شده است که بتوانیم به لطف خداوند انتخاباتی حماسی و باشکوه را داشته باشیم.

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام عنوان کرد: در استان ایلام از امکانات دولتی برای حمایت از هیچ کاندیدایی استفاده نشده است و گزارش تخلفی در این رابطه نیز نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در استان ایلام 531 صندوق اخذ رای برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری وجود دارد گفت: 434 هزار و 637 نفر در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستند.

کلانتری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان وظیفه دارند که در رابطه با تامین وسایل و امکانات مورد نیاز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به ستاد انتخابات استان کمک کنند.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود انتظار می‌رود که این دوره شاهد افزایش 10 درصدی حضور مردم در انتخابات باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام تصریح کرد: در حوزه انتخابی ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران، و ملکشاهی 301 هزار و 199 نفر واجد شرایط رای هستند.

وی گفت: همچنین در حوزه انتخابی دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره 133 هزار و 438 نفر واجد شرایط رای هستند که در مجموع 434 هزار و 637  نفر در استان ایلام واجد شرایط رای هستند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -10روز