تعداد کاندیداهای انصرافی ایلام به ۷ نفر رسید

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام از انصراف یک نفر دیگر از کاندیداهای مجلس در حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، ملکشاهی، سیروان و چرداول خبر داد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام از انصراف یک نفر دیگر از کاندیداهای مجلس در حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، ملکشاهی، سیروان و چرداول خبر داد.

 

«عبادالله باقری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: امروز آقای «بهزاد جوانمرد» با حضور در ستاد انتخابات استان انصراف خود را از کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ملکشاهی، ایوان، سیروان و چرداول اعلام کرد.

 

پیش از این «روح‌الله محمدزاده»، «احمد محمدی» از حوزه انتخابیه‌ی ایلام انصراف خود را از رقابت‌های انتخاباتی اعلام کردند.

 

قبل از این «علی‌اکبر جعفری» و «سیدنورعلی موسوی‌پور» از حوزه انتخابیه‌ی دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره انصراف خود را از رقابت‌های انتخاباتی اعلام کردند.

 

به گزارش ایسنا، در روز اول انتخابات نیز 2 نفر از کاندیداهای دو حوزه انتخابیه‌ی استان انصراف خود را اعلام کردند و به‌این‌ترتیب تا این لحظه 32 نفر در حوزه انتخابیه‌ی ایلام و 7 نفر در حوزه انتخابیه‌ی دهلران کاندیدای ورود به مجلس هستند.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام تأکید کرد: کسانی که قصد انصراف از کاندیداتوری نمایندگی مجلس دارند باید با مراجعه به فرمانداری‌های حوزه‌ی انتخابیه انصراف خود را به‌صورت کتبی اعلام کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه قاضی ویژه در این ایام خارج از نوبت به تخلفات انتخاباتی رسیدگی می‌کند، از نامزدها خواست نسبت به رعایت قانون توجه کامل داشت هباشند.

 

باقری در مورد آخرین وضعیت تایید صلاحیت‌ها گفت: هنوز آمار خاصی دریافت نکرده‌ایم و برخی اخبار در فضای مجازی در این زمینه کذب است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -10روز